skip to Main Content

Hledáme do úlu novou grafičku / nového grafika

Do včelištího týmu hledáme grafika, který přenese zamýšlené koncepty do propracované vizuální podoby. Sháníme kreativce, který se na každodenní bázi postará o webovou grafiku, grafické manuály, loga, tiskoviny, infografiky i bannery na web a sociální sítě. Zkušenosti s Adobe Photoshopem a Illustratorem jsou základ, stejně jako práce ve Figmě a Canvě. Nabízíme pestrou práci v rozsahu 40 hodin měsíčně s možností pracovat odkudkoli na dálku. 
Přečíst celý článek

Hledáme grafického kreativce. Přidáš se do týmu Včeliště?

Děkujeme všem zájemcům a zájemkyním, kteří se do výběrového řízení přihlásili. Vypracovaná zkušební zadání teď důkladně vyhodnocujeme, abychom mohli brzy přivítat do týmu novou kolegyni nebo kolegu.

———————————————————–

Propadl/a jsi grafice, ovládáš nástroje k tomu určené a hledáš práci v oboru, která bude zároveň tvým koníčkem? Máme jedno volné místo právě pro tebe. Hledáme grafika/grafičku do včelištího týmu, především na pomoc s webovou grafikou pro naše klienty, ale také interní projekty. 

Práce ve Včelišti ti zabere asi 60 hodin měsíčně. Těšit se můžeš na přátelský a stmelený tým i na možnost práce odkudkoli na světě.

Přečíst celý článek
Back To Top