skip to Main Content

Audit e-mail marketingu

Pokud už posíláte e-maily, máte databázi kontaktů, ale nedosahujete takových výsledků, jaké jste si představovali, je čas na audit e-mail marketingu. Odhalíme chyby a doporučíme vylepšení, která zefektivní vaše e-maily.

Naši specialisté znají veškerá zákoutí e-mail marketingu. Analyzujeme vše od nastavení e-mailingového nástroje přes obsah e-mailů až po vyhodnocování výsledků a napojení na web. Všechny doporučené změny pak shrneme do přehledného dokumentu a v případě zájmu se pustíme i do realizace našich návrhů.

Mám zájem o audit e-mail marketingu

Audit e-mail marketingu odhalí nedostatky a napraví je

Podíváme se, jaké místo má e-mail marketing ve vaší celé marketingové komunikaci, projdeme používané e-mailingové nástroje a všechny sekvence zpráv, šablony e-mailů, newslettery, technická nastavení a dosavadní výsledky rozesílek. Odhalíme případné slabiny a doporučíme kroky k jejich nápravě.

Navíc připojíme zcela nové tipy na zefektivnění vaší e-mailingové komunikace. Společně vytvoříme vylepšený koncept, kterým oslovíte potenciální i stávající zákazníky. Všechna doporučení v případě zájmu můžeme realizovat, včetně nastavení nástrojů, příprav šablon, textací, automatizací a vyhodnocování.

Jak audit e-mail marketingu od Včeliště probíhá

Seznámení se s projektem

Seznámíme se s vaším projektem a nástrojem, který pro e-mail marketing využíváte. Projdeme si i ostatní marketingové kanály, které tvoří vaši komunikaci, a obeznámíme se s vaší cílovou skupinou.

Zpracování auditu

Projdeme veškerá aktuální nastavení e-mail komunikace se zákazníky i potenciálními klienty. Pročteme si e-maily, které posíláte. Vytvoříme jednotný dokument, ve kterém vám strukturovaně představíme všechny změny a doporučení.

Prezentace výsledků

Domluvíme se na schůzce, kde si projdeme výsledky auditu a konkrétní doporučení na vylepšení e-mailingu. Probereme následující kroky a postup úprav. Rádi vám pomůžeme s realizací, textacemi a nastavením e-mail marketingu.

V rámci auditu e-mail marketingu se mimo jiné zaměřujeme na:

Detailní seznámení se současným e-mailingem

Otestování doručitelnosti e-mailů

Analýza zobrazení e-mailů v různých prohlížečích

Kontrola technického nastavení rozesílky

Audit segmentace a návrhy na zlepšení

Kontrola nastavení automatizace marketingu

Zhodnocení obsahu e-mailů, návrhy na vylepšení

Zhodnocení grafických šablon, návrhy na vylepšení

Analýza výsledků jednotlivých e-mailů, identifikace problémů a návrhy na zlepšení

Návrh systému štítkování, tagování kontaktů

Analýza propojení s e-mailingu s jinými aplikacemi

Jak se ostatním líbí spolupráce s námi

Včeliště je PRO partnerem Ecomailu.

S auditem e-mail marketingu jsme byli moc spokojeni. Netušili jsme, že Včeliště rozebere potenciální zákazníky do detailních person a provede je nákupními fázemi, jak to udělali. V auditu jsme našli spoustu skvělých nápadů, jak chytře odesílat e-maily.

Naše spolupráce se Včelištěm nezačala náhodně, už v minulosti bylo o nich hodně slyšet, a tak při hledání partnera pro vytvoření naší nové obsahové strategie byla volba celkem jasná. Po určité době vývoje našeho hlavního produktu Eshop-rychle jsme zjistili, že potřebujeme nový obsah, který bude zajímavý jak pro nové, tak stávající zákazníky – provozovatele e-shopů.

Nechceme dělat věci napůl a bylo jasné že nejsme experti na vytvoření obsahové strategie a propagaci vlastního obsahu, proto jsme šli do spolupráce s lidmi ze Včeliště, kteří své práci rozumí na výbornou. A co nám to přineslo? Nové znalosti, jak tvořit a propagovat vlastní obsah, zcela novou obsahovou strategii a nápady, jak bychom mohli obsahový marketing dělat efektivněji. Spolupráce se Včelištěm tímto pro nás ale nekončí, řekl bych že spíše začíná. Budování nového obsahu je běh na dlouhou trať – kromě toho plánujeme nový e-mail marketing a opět rádi využijeme zkušeností expertů na slovo vzatých.

Včeliště pro naši síť realitních kanceláří ERA Reality připravilo komplexní komunikační marketingovou strategii, do které jsou zapojené různé prvky od blogu, webu, PPC a Facebook kampaní až po propojení do automatických kampaní v e-mailingovém nástroji. Díky Včelišti vznikl unikátní automatický systém komunikační strategie, který nám pomáhá získávat nové klienty s naším minimálním zásahem. Navíc díky tomu, že tento systém používají desítky makléřů naší společnosti, bylo potřebné vypracovat návody, jak se systémem efektivně pracovat, a i tuto oblast zvládlo Včeliště na jedničku. Dnes máme komplexní a kvalitní popis, podle kterého se každý nový makléř může velmi jednoduše do systému zapojit a bez větších starostí začít pomocí obsahového marketingu získávat klienty. Včeliště nám ušetřilo mnoho času a nervů a vneslo do systému své obrovské zkušenosti, které celý systém pozvedly na špičkovou úroveň.

Spolupráce Ladylab s agenturou Včeliště v oblastech emailingu a obsahového marketingu byla vždy na profesionální úrovni. Oceňujeme zejména, že nám byli přiděleni odborníci, kteří své práci rozumí a vždy dodrželi všechny dohody a termíny. Jejich pomoc s rozvojem našeho blogu a efektivním řízením emailových kampaní přispěla k našemu obchodnímu růstu. Děkujeme Včelišti za tuto kvalitní a spolehlivou spolupráci.

Vo Včeliště nám pomohli pochopiť ako sa e-mail marketing má robiť, naučili nás tvoriť newsletterové e-maily, vypracovali nám skvelý audit, podľa ktorej doteraz postupujeme. Nastavili nám komplet všetky automatizované kampane a vytvorili parádne e-mailové šablóny. Za ich pomoc sme im veľmi vďační. Ďakujeme.

Zašlete nám nezávaznou poptávku po auditu e-mail marketingu

Back To Top