skip to Main Content
srpen pole

Shrnutí: 11 srpnových příspěvků na blogu Včeliště

V srpnu byla na blogu Včeliště poměrně velká „úroda“ článků týkajících se internetového marketingu. Přečtěte si proto toto shrnutí, abyste zjistili, zda vám žádný z nich neutekl. Tato měsíční shrnutí tvoříme pro větší přehled toho, co vytváříme. Na nic nečekejte a pusťte se do toho!

Milujeme infografiky aneb 5 nejzajímavějších infografik července

Srpen jsme odstartovali „infografičím“ článkem, který prezentoval nejhezčí kousky července. Tyto přehledy pro vás tvoříme pravidelně. Pokud máte infografiky rádi, podívejte se na tuto pětici. Určitě vás nezklamou. Najdete mezi nimi tipy pro lepší spánek, nejdůležitější zvyky úspěšných lidí a další zajímavé informace.

Podcast 10 – 10 kroků ke spuštění úspěšného webu

V srpnu vyšel 10. včelí podcast. Tentokrát ho pro vás natočil Josef Řezníček sám a představil v něm 10 nejdůležitější kroků, které byste neměli vynechat, pokud chcete se svým webem slavit úspěch. V 37 minutách se dozvíte, na co při spouštění webu nezapomenout, jak je která fáze náročná, jak dlouho trvá a spoustu dalších užitečných rad. Podcast vám také prozradí některé šikovné nástroje, které v různých krocích využijete.

Představení 3 nejznámějších sociálních sítí

Tereza Brousilová pro vás vytváří seriál o sociálních sítí pro začátečníky. Možná právě vy s nimi začínáte a rozhodujete se, jakou sociální sít zvolit a podle čeho se orientovat. Neváhejte a začtěte se do článku, který vám představí 3 nejznámější světové sociální sítě.

Jak na obrázek autora po změnách Google Authorship

Někteří z vás si možná všimli, že Google pozastavil službu Google Authorship, která dovolovala autorům zobrazit svoji profilovou fotku ve výsledcích vyhledávání. Vzhledem k tomu, že obrázek autora může ve výsledcích vyhledávání výrazně zvýšit proklikovost konkrétních odkazů, tak pro vás Josef Řezníček napsal návod, jak tam propašovat obrázek nový… 🙂

5 tipů, jak zlepšit svou koncentraci

Koncentrace občas chybí každému z nás. Včelí copywriterka Vendula vám prozradí 5 tipů, jak si ji vybudovat a hlavně udržet. Pokud s koncentrací občas bojujete, neváhejte a článek si přečtěte zde.

(Ne)úspěšný copywriter – 7 rad, jak se poprat s kritikou

Následující článek je nejen pro copywritery. Vendi vám sdělí 7 rad, jak se poprat s kritikou. Můžete se těšit na opravdu podrobné a hodnotné rady podtržené vlastními zkušenostmi. Jestli vás článek zajímá, neváhejte a čtěte zde.

Odlákejte zákazníky snadno a rychle anebo 10 věcí, které v textu raději nepoužívat

Pokračujeme dalším článkem, který se věnuje copywritingu a zejména jeho chybám. V tomto článku představíme konkrétní chyby, jichž se může i zkušený copywriter čas od času dopustit. Podívejte se a pozorně si přečtěte 10 následujících chyb.

5 začátečnických chyb týkajících se frekvence e-mail marketingu

Pokud náš blog sledujete pravidelně, víte, že se rádi věnujeme e-mail marketingu. V tomto článku vám představíme nejčastější chyby v nastavení jeho frekvence. Frekvence rozesílky je jednou z nejdůležitějších věcí, kterou byste měli natolik otestovat, aby vašim odběratelům vyhovovala.

Pravidla, která je nutné znát před založením firemního profilu na Facebooku

Na Facebooku není anarchie. Aby váš profil byl na Facebooku dlouho, je třeba dodržovat určitá pravidla. V našem seriálu o sociálních sítích pro začátečníky jsme těmto legislativním náležitostem věnovali celý článek. Přečtěte si ho zde.

Propojujeme e-mail marketing s marketingem na sociálních sítích

Mnoho z vás možná neví, že efektivitu e-mail marketingu můžete zvýšit pomocí marketingu na sociálních sítích. Neváhejte a přečtěte si teď náš článek na toto téma. Po přečtení článku budete bohatší o 5 konkrétních rad.

Milujeme infografiky aneb 5 srpnových nejzajímavějších infografik

Srpen jsme začínali i skončili článkem s doporučením nejzajímavějších infografik z našich webů CeskeInfografiky.cz a NejInfografiky.cz. Máte-li infografiky rádi, prohlédněte si 5 nejzajímavějších infografik ze srpna.

Závěr

Všem, kteří dočetli až sem, děkujeme za přízeň. V září pro vás opět připravujeme zajímavé články. Pokud nás nechcete sledovat denně, počkejte si vždy do dalšího měsíce na tento přehled. Dozvíte se v něm vše důležité a nebudete ztrácet čas denním pročítáním. Hezké babí léto všem!

Sdílejte:

Konzultant Včeliště.cz se zaměřením na obsahové strategie, copywriting a SEO. Více o něm naleznete na Impleo.cz nebo sledujte jeho Twitter a Google+

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top