skip to Main Content

Podpořte své podnikání pomocí sociálních sítí

Kdo dnes není na sociálních sítích, jako kdyby ani nebyl. A to platí nejen pro lidi, ale také pro firmy. Ať už vlastníte restauraci, obchod s oblečením, nebo nabízíte profesionální služby, sociální sítě by rozhodně neměly chybět ve vašem marketingovém mixu komunikačních kanálů. Proč? Třeba proto, že se na nich dost pravděpodobně pohybuje vaše cílová skupina. Ale těch důvodů pro vás máme hned několik. Tak se na ně pojďme společně podívat.

Přečíst celý článek

Vytvářejte příspěvky na sociální sítě jako profesionál

Ne nadarmo se říká, že obsah je král. S jeho pomocí můžete snadno vládnout sociálním sítím. Není na tom nic složitého. Stačí jen umět vytvářet poutavé příspěvky – s tím vám rádi pomůžeme. Pravidla a formáty se napříč sociálními sítěmi sice různí, ale některé zásady platí pro všechny. Zaměříme se proto jak na obecné rady, tak i specifika vybraných platforem.

Přečíst celý článek
Komunikace na sociálních sítích

Komunikace s uživateli na sociálních sítích – jak ji zvládnout a nezbláznit se

O tom, že pro úspěch na sociálních sítích zdaleka nestačí jen hezké příspěvky, jste se už určitě sami přesvědčili. Je nutné s uživateli nepřetržitě komunikovat a odpovídat na všechny možné a mnohdy i nemožné dotazy. Aby vám to nepřerostlo přes hlavu, dali jsme dohromady přehled užitečných rad, které vám komunikaci s fanoušky i hatery usnadní a ušetří váš čas i nějaké ty nervy.

Přečíst celý článek
Back To Top