skip to Main Content

Credo Ventures vstupuje do projektu SEOŠkola.cz

Je to neuvěřitelné, mám z toho velkou radost, viz tisková zpráva:

Ondřej Bartoš a jeho investiční fond Credo Ventures se rozhodli vstoupit podílem 20% do startupu SEOŠkola.cz, který založila společnost Lepidus s.r.o. Investici 10 miliónů korun podepsaly obě strany 29. března v pražském start-up akcelerátoru TechSquare.

Investor do projektu vstoupil po půl roce fungování online vzdělávací platformy, která učí lidi optimalizovat webové stránky pro vyhledávače. Do budoucna by zakladatel, Josef Řezníček, chtěl rozšířit projekt i do dalších oblastí vzdělávání.

“Jsem moc rád, že se Credo Ventures rozhodlo podpořit náš projekt. Získanou investici použijeme na rozvoj projektu a jeho propagaci”, uvedl Josef Řezníček, majitel společnosti Lepidus s.r.o., který SEOŠkolu založil.

Ondřej Bartoš, známý investor z pořadu Den D, který zastupuje investiční fond Credo Ventures, po podepsání investice prohlásil: “Pro investici jsme se rozhodli, protože vidíme velký potenciál ve výuce přes internet. Projektu pomůžeme především s rozšířením do dalších oblastí.”

Credo Ventures v minulosti investovalo do společností Cognitive Security, Brainient či Intellitix a stále hledá nové technologické projekty s růstovým potenciálem.

 Držte nám se SEOŠkola.cz palce, ať se vše povede podle plánů.

Původní tisková zpráva

Doplnění: Ano, šlo o aprílový žert.

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

5 komentářů k zobrazení

  1. Trh v CR se mi pro toto cileni zda docelam maly a v tomto kontextu je ta investice az neprirozene vysoka. naopak pokud budou rozsirovat do dalsich oblasti, jak slibuji, pak je navratnost realna a drzim palce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top