skip to Main Content
jak přidat uživatele do google analytics

Jak přidat nového uživatele do Google Analytics?

Pojďme se podívat na to, jakým způsobem můžete dát přístup někomu dalšímu k vašemu profilu v nástroji Google Analytics, aby viděl aktuální data o návštěvnosti, obsahu, konverzích a dalších informacích z tohoto nástroje.

Často se mě na to naši klienti ptají a to mě utvrdilo v tom, že vytvořím tento jednoduchý návod, aby i ostatní věděli, jak na to.

Proč přidávat nového uživatele, když už je jeden vytvořený?

Mít více uživatelů v jednom profilu je mnohem lepší řešení, než dávat všem lidem, kteří mají mít do Google Analytics přístup, stejné přihlašovací údaje. Jednoduše lze přidělit každému role a oprávnění a případně můžete kohokoliv rychle odstranit z profilu, aby už neměl ke statistikám přístup.

Pro názornější ukázku jsem pro vás připravil krátké video, které vám ukáže přidání nového uživatele do nástroje Google Analytics nejlépe:

Komu stačí textový popis: Jděte do nástroje Google Analytics, zvolte příslušný účet, klikněte na Správce, vyberte profil stránek, ke kterým chcete udělit někomu přístup, v něm v záložce uživatelé přidejte uživatele. Celou operaci potvrďte a je hotovo.

administrace-ga-nove

Ukázka, kde v novém Google Analytics najdete sekci Správce, nově Administrátor. Doufám, že vám, kteří nevěděli, jak na to, tento příspěvek pomohl.

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top