skip to Main Content
srdce

Milujeme infografiky aneb 5 nejzajímavějších červnových infografik

Vítám vás u svého dalšího infografičího článku. Jako každý měsíc jsem pro vás, čtenáře blogu Včeliště, vybrala pět nejzajímavějších infografik minulého měsíce, tentokrát června. Jako vždy jsem také pracovala s pestrým výběrem infografik z našich dvou webových projektů nazvaných České infografiky a Nej infografiky. Kromě následujících pěti infografik bych vám doporučila přečíst si ještě například o tom, proč mít web připravený na mobilní éru. Nyní již ale k infografičí hitparádě.

1. Infografika – Maturita v kostce

Většina letošních maturantů již odmaturovala a užívá si několikaměsíční letní prázdniny před nástupem na vysokou školu či využívá svůj volný čas k práci; některé jedince čeká zkouška dospělosti ještě v září. Věřím však, že již teď se všichni noví i minulí maturanti shodnou na pravdivosti této moc pěkné a vtipné infografiky z dílny ČiliChili.

Maturita v kostce - infografika - nahled

2. Infografika – Nejnavštěvovanější realitní weby v ČR

Podívejte se v následující infografice na návštěvnost největších realitních webů u nás, ať víte, na který z nich vložit svůj inzerát na prodej, pronájem nebo nákup nemovitostí. Ze statistiky je z nich vidět, že většina realitních stránek ztratila od loňského roku část své návštěvnosti.

Nejnavstevovanejsi realitni weby v CR - infografika - nahled

3. Infografika – Kolik máte dětí vs. co si o vás myslí ostatní

Následuje moje oblíbená infografika o rodičích a dětech, která je i, myslím, velmi trefná. Posuďte sami. Možná si ani už neuvědomujete, že podobné věty pravidelně slýcháváte od svého širokého okolí či ostatním naopak říkáte… 🙂

Kolik mate deti vs. co si o vas mysli ostatni - infografika - nahled

4. Infografika – Nebezpečí veřejného wifi připojení

Když se někde potřebujete nebo „jen“ chcete připojit na internet, doslova všechno jde stranou. Přitom byste právě v těchto chvílích měli být ve střehu, komu připojením dovolíte získávat informace z vašeho notebooku či mobilního telefonu. Předpokládá se, že hackeři ukradnou tímto způsobem každý den zhruba 1 TB dat!

Nebezpeci verejneho wifi pripojeni - infografika - nahled

5. Infografika – Trendy obsahového marketingu

Poslední infografika se pojí k tomu, co ve Včelišti děláme – k obsahovému marketingu a jeho trendům v letošním roce. Neuniklo vám z nich něco?

Trendy obsahoveho marketingu 2014 - infografika - nahled

Minulé měsíční souhrny infografik

Závěr

Na závěr bych vás ještě ráda upozornila, že veškeré infografiky máte možnost jednoduše sledovat na naší Facebook stránce či dvou Pinterest nástěnkách. Těším se na vaše komentáře, a doufám, i budoucí lajky. 🙂 Díky za přečtení, sdílení a brzy zde na viděnou!

Jak si vytvořit vlastní infografiku

Stáhněte si návod na vytvoření infografiky a zvládněte to vlastními silami!

Sdílejte:

Tereza vyhledává informace, upravuje dokumenty a zpracovává korekturu článků a textů. Spravuje také www.nejinfografiky.cz a www.ceskeinfografiky.cz. Její největší vášní je hudba.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top