skip to Main Content
srdce

Milujeme infografiky aneb 5 nejzajímavějších červencových infografik

První polovina letních prázdnin je za námi. Mnozí jste již byli někde na dovolené, jiní se teprve chystáte a někteří možná plánujete dovolenou až na jindy. Věřím však, že si v následujícím příspěvku každý z vás najde tu svou infografiku, u které se odreaguje a z které se dozví nějaké zajímavé informace. Tentokrát jsou to infografiky od tipů na spaní či pohovor po apel na ty, kteří se nějak angažují ve správě webových stránek a ještě je neoptimalizovali pro mobilní přístroje. Tak pojďme do toho.

1. Infografika 10 tipů pro lepší spánek

Neexistuje snad nikdo, kdo by alespoň někdy neměl problémy usnout či ráno vstát. Seznamte se proto s tipy, jak se těmto více či méně pravidelným potížím vyhnout, i kdyby vás třeba zatím tolik netrápily.

10 tipu pro lepsi spanek - infografika - nahled

2. Infografika 5 zvláštních zvyků úspěšných lidí

Chcete být úspěšní či ještě úspěšnější a nevíte, jak na to? Dobrým začátkem může být to, že se necháte inspirovat těmi, kteří úspěšní již jsou, a to velmi.  Mají totiž několik věcí (zvyků) společných.

5 zvlastnich zvyku uspesnych lidi - infografika - nahled

3. Infografika 5 věcí, které jste nevěděli o Valentýnu

Svátek lásky byl sice před skoro půl rokem, ale to snad nevadí. Chcete vědět, zdali je OK během tohoto dne požádat svou partnerku o ruku? Co vůbec od Valentýna očekávat? Výsledky průzkumu zpracované v následující infografice vám napoví.

5 veci, ktere jste nevedeli o Valentynu - infografika - nahled

4. Infografika 10 tipů, jak na pohovor

Na pohovor se netěší snad nikdo. Máme proto většinou snahu si před ním získat co nejvíce informací, které by nám tuto zkoušku usnadnily a díky kterým bychom byli v tento důležitý den klidnější. Jak se na pohovor efektivně připravit? Tato infografika vám s tím pomůže.

10 tipu, jak na pohovor - infografika - nahled

5. Infografika Proč mít web připravený na mobilní éru

Nevím, jak vás, ale mě vždycky neuvěřitelně rozčílí, když i v dnešní době nacházím významné webové stránky, které dosud nejsou optimalizované pro mobilní přístroje. A to nemám nějak výjimečný model, opravdu. Pokud stále patříte mezi tuto skupiny webů, prosím, udělejte s tím něco. Jinak děláte velkou chybu. V nejhorším případě vaši potenciální zákazníci přejdou ke konkurenci, která na tento trend bude už připravená.

Proc mit web pripraveny na mobilni eru - infografika - nahled

Minulé měsíční souhrny infografik

Závěr

Dejte nám „To se mi líbí“ na naší Facebookové stránce. Pomůžete nám tak se přiblížit hranici 200 fanoušků! Za odměnu vám tam budeme přinášet takřka každý den nějakou novou infografiku či jinak zábavný a informativní, většinou vizuální, příspěvek. Moc děkujeme. Mrkněte také na naše infografiky na Pinterestu.

Jak si vytvořit vlastní infografiku

Stáhněte si návod na vytvoření infografiky a zvládněte to vlastními silami!

Sdílejte:

Tereza vyhledává informace, upravuje dokumenty a zpracovává korekturu článků a textů. Spravuje také www.nejinfografiky.cz a www.ceskeinfografiky.cz. Její největší vášní je hudba.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top