skip to Main Content
srdce

Milujeme infografiky aneb 5 nejzajímavějších prosincových infografik

Již od podzimu 2013 se můžete každý měsíc těšit na souhrnný článek pěti nejzajímavějších infografik z českého a zahraničního prostředí, které jsme v průběhu předchozího měsíce – tentokrát prosince – publikovali na našich dvou infografikových webových stránkách českéinfografiky.cz a nejinfografiky.cz. Jakých pět infografik jsme do tohoto článku vybrali tentokrát?

1. Infografika Jak na kocovinu

Jako první musí být rozhodně zmíněna anglická infografika, která vám poradí, jak na kocovinu, protože se stala s přehledem nejsdílenějším příspěvkem měsíce.  K tomu, myslím, není co dodat. 🙂 Mrkněte sami na šest spolehlivých tipů, jak kocovině předejít a inspirujte se jimi. Vaše játra vám budou vděčná (a vy sobě také)!

Jak na kocovinu - infografika - nahled

2. Infografika Počet uživatelů YouTube za posledních 5 let výrazně vzrostl

YouTube oslavil v České republice 5. výročí a přichystal při té příležitosti ze svých dat kratší, velmi zajímavou infografiku. Všimli jste si, že mobil je v současné době nová televize? Již dokonce každé 10. video je zhlédnuto z mobilního zařízení. Přečtěte si další ohromující statistiky.

Pocet uzivatelu YouTube za 5 let vyrazne narostl - infografika - nahled

3. Infografika 10 způsobů, jak ušetřit pomocí technologie

Třetí infografika je především praktického rázu, protože vám přehledně v bodech poradí deset spolehlivých způsobů, jak ušetřit peníze a čas za použití technologie. Znáte dostatek takových aplikací? Neutraťte už ani korunu navíc za zprávy, telefonáty a mnoho dalšího!

10 zpusobu, jak usetrit pomoci technologie - infografika - náhled

4. Infografika Česko a internetová reklama

Čtvrtá infografika mapuje, zdá se, oblíbené infografické téma, a to internetovou reklamu v České republice. Internetová reklama překonala krizi a v roce 2013 zřejmě dosáhne obratu 12,9 miliard korun. Ohrožuje už i televizní reklamu, přestože ta má i nadále největší podíl na reklamě (47,1 %).

Cesko a internetova reklama v cislech - infografika - nahled

5. Infografika Vzdělání dětí v raném věku je důležité

Poslední anglická infografika vyzdvihuje důležitost vzdělávání dětí již od raného věku. A to nejen proto, že mozek roste nejrychleji během prvních tří let vývoje dítěte. V infografice se mimo jiné dozvíte i několik tipů pro maminky v domácnosti, které se rozhodly pracovat z domova.

Vzdelani deti v ranem veku je dulezite - infografika - nahled

Minulé měsíční souhrny infografik

Závěr

Která infografika zaujala nejvíce vás? Budu ráda za každý komentář. Sledujte také pravidelný přísun českých i zahraničních infografik na naší stránce Nejlepší infografiky z ČR a celého světa na Facebooku a na našich dvou nástěnkách na Pinterestu. Díky za přečtení.

Jak si vytvořit vlastní infografiku

Stáhněte si návod na vytvoření infografiky a zvládněte to vlastními silami!

Sdílejte:

Tereza vyhledává informace, upravuje dokumenty a zpracovává korekturu článků a textů. Spravuje také www.nejinfografiky.cz a www.ceskeinfografiky.cz. Její největší vášní je hudba.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top