skip to Main Content
srdce

Milujeme infografiky aneb 5 nejzajímavějších říjnových infografik

Stejně jako minulý měsíc vám i tentokrát přinášíme výběr těch nejzajímavějších infografik, které jsme v průběhu října publikovali na našich webových stránkách České infografiky a Nej infografiky. Jaké infografiky nás tento měsíc zaujaly?

1. Infografika Aplikace, které platí vám

První infografika vám představí 15 mobilních aplikací, díky kterým můžete vydělávat. Zúčastněte se průzkumů, testujte mobilní aplikace nebo si nechte zobrazovat reklamy. Máte zkušenost s podobnými aplikacemi? Budeme rádi, když se o to s námi podělíte v komentáři.

Aplikace, ktere plati vam - infografika - nahled

2. Infografika Kde se nejvíce kouří

Druhá infografika vám představí statistiky týkající se kouření v Evropě. V jaké zemi EU je nejvyšší procento obyvatel, kteří kouří? Kolik let si průměrně kuřáci kouřením ukrojí z délky svého života? Podívejte se na infografiku.

Kde se nejvice kouri - infografika - nahled

3. Infografika Co navštívit v okolí Zlína

Třetí infografika vám poradí několik tipů na to, co byste měli navštívit nebo vidět, pokud vyrazíte na výlet do Zlína. Hrad, muzeum, zoo nebo lázně… Každý si v infografice určitě najde své.

Co navstivit v okoli Zlina - infografika - nahled

4. Infografika Co jsme si zjišťovali o kandidátech na prezidenta

Ve čtvrté infografice si připomeňme letošní volbu prezidenta. V infografice se dozvíte, co nás o prezidentských kandidátech na internetu zajímalo nebo třeba jaký kandidát byl nejvyhledávanější.

Co jsme si zjistovali o prezidentskych kandidatech - infografika - nahled

5. Infografika Češi milují slevy

Poslední infografika vás seznámí s tím, jak vypadá český slevový trh. Infografika vám například představí, jaké jsou u nás největší slevové servery, kde čeští internetoví uživatelé nejčastěji hledají slevy a v čem vidí hlavní nevýhody slevových portálů. Pro větší podrobnosti z průzkumu si prohlédněte infografiku.

Cesi miluji slevy - infografika - nahled

Závěr

Doufám, že se vám infografiky líbily a třeba vás i inspirovaly k vytvoření vaší vlastní infografiky. Pokud ano, stáhněte si na našich webech zdarma ebook Jak na vlastní infografiku a přečtěte si, jak na to. Sledujte nás také na Facebooku a Pinterestu.

Jak si vytvořit vlastní infografiku

Stáhněte si návod na vytvoření infografiky a zvládněte to vlastními silami!

Sdílejte:

Tereza vyhledává informace, upravuje dokumenty a zpracovává korekturu článků a textů. Spravuje také www.nejinfografiky.cz a www.ceskeinfografiky.cz. Její největší vášní je hudba.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top