skip to Main Content
volné_domény

VolnéDomény.cz: Pomocník při hledání volné domény

Dovolte mi v tomto článku v krátkosti představit náš nový nástroj, který vám pomůže s hledáním volných domén pro vaše nové webové stránky. Jmenuje se VolnéDomény.cz a jeho použití je bezplatné.

Vždy, než založím nový web, pečlivě zvažuji výběr domény, protože vím, jak moc je její pozdější změna velice komplikovaná. Rok po spuštění nového webu už většinou lidé vaše stránky znají pod jednou adresou, která se často stává i vaší značkou. Změna domény je pak matoucí a stojí vás nemalé úsilí při vysvětlování. Kvůli tomu a dalším důvodům jsme založili projekt VolnéDomény.cz. Tento šikovný nástroj vám šetří čas při hledání vhodné adresy, kterou si ještě nikdo nezaregistroval. Pomůže také s organizací nejlepších nápadů na názvy domén a poradí, jak vybrat zapamatovatelné jméno. A dokonce vám nabídne vybrat si nejlevnějšího registrátora a rovnou doménu koupit.

VolnéDomény.cz

Pár funkcí, které se vám budou hodit, pokud někdy vybíráte nové domény:

 • Instantní vyhledávání – Zadejte název domény a systém obratem zkontroluje dostupnost jmen s různými koncovkami (cz, sk, eu, com apod.).
 • Historie vyhledávání – Všechny vámi hledané nápady se automaticky ukládají do historie, takže si nemusíte při vymýšlení nic zapisovat.
 • Oblíbené domény – Označte si nejlepší doménové nápady hvězdičkou a ke konci se rozhodujte již jen mezi nejžhavějšími kandidáty.
 • Hromadné hledání – Ověřte si volnost domén pro až 10 názvů, tedy naráz až 70 doménových jmen stisknutím jednoho tlačítka.
 • Jak vybrat doménu – Vložte svou doménu do našeho testu, odpovězte na několik otázek a zjistěte, jak dobře jste vybrali.
Nabídka zaregistrování domény na VolnéDomény.cz

Co je dobré o systému vědět:

 • Vaší historii hledání neukládáme ani neevidujeme. Hledání je anonymní, nemusíte se bát, že bychom vám sebrali vaše nápady, nebo data používali pro svoje účely.
 • V sekci domén na prodej si můžete zobrazit prémiová doménová jména na prodej. Pokud jste doménoví spekulanti, můžete do databáze přidat i své domény.
 • Pokud vás zajímají další funkce, přečtěte si tento příspěvek na blogu, ve kterém najdete více informací.
Prodej domén na VolnéDomény.cz

Až budete někdy zase vybírat novou doménu a zakládat nové stránky, vzpomeňte si na nástroj VolnéDomény.cz, ušetří vám čas a organizaci při výběru vhodné domény. Ze stránek můžete pak doménu rovnou registrovat.

Napište nám do komentářů svůj názor:

 • Co byste uvítali za další funkce stránek, týkající se domén, mimo ty stávající?
 • Jak často hledáte nové domény?
 • Myslíte, že vám v hledání může náš nový nástroj pomoct?
Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top