skip to Main Content

Infografika – „Nejaktivnější české weby o internetovém marketingu v číslech II.“

V březnu letošního roku jsme pro vás vytvořili infografiku, ve které jsme prezentovali nejaktivnější české blogy o internetovém marketingu z našich RSS čteček. Infografika měla pozitivní ohlas, a proto jsme se rozhodli vytvořit její druhou verzi. Tentokrát jsme na to šli pořádně „od lesa“. Základem pro novou infografiku byl náš rozsáhlý seznam 122 a více českých a slovenských webů.

I proto jsme novou infografiku rozdělili do třech částí, stejně jako jsme rozdělili náš velký seznam. Z každé „sekce“ jsme vyhlásili vítěze a prvních deset nejúspěšnějších míst. Neváhejte a podívejte se, zda se neumístil třeba i váš web v první desítce. Data pro infografiku jsme získali za období od ledna do června 2013.

Budeme rádi, když budete naši infografiku sdílet dál.

Infografika Včeliště.cz nejaktivnější české weby o internetovém marketingu

Jak si vytvořit vlastní infografiku

Stáhněte si návod na vytvoření infografiky a zvládněte to vlastními silami!

Download this infographic.

Embed Our Infographic On Your Site!

Sdílejte:

Konzultant Včeliště.cz se zaměřením na obsahové strategie, copywriting a SEO. Více o něm naleznete na Impleo.cz nebo sledujte jeho Twitter a Google+

14 komentářů k zobrazení

  1. Hezký seznam. Jenom škoda, že ten obsah není v textové podobě, dalo by se na ty odkazy alespoň klikat. V html a css3 by zrovna toto bylo praktičtější. 🙂 Ale to není kritika, ale jenom takové povzdechnutí… Každopádně dobrá práce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top