skip to Main Content

Nová kniha o E-mail marketingu

Před několika dny jsme pro všechny naše čtenáře dokončili novou elektronickou knihu o e-mail marketingu, kterou si je ode dneška možné zdarma stáhnout v sekci Publikujeme. Publikaci jsme nazvali „Jak uspět při e-mail marketingu“ a ukáže vám, jak z e-mailu vybudovat ten nejlepší zdroj na zákazníky.

V knize se dozvíte, jak dělat e-mail marketing, aby se vaši příjemci těšili na každý váš další e-mail. Jak posílat zprávy, které lidé nebudou považovat za spam a naopak jim pomohou lépe vás poznat a seznámit se s vámi.

>>> Knihu stahujte zde <<<

Na co se můžete například těšit:

 • Typy marketingových e-mailů a kdy jaký použít
 • Jak oslovovat zákazníka v různých nákupních cyklech
 • Jaký vybrat vhodný software pro odesílání e-mailů
 • Nejčastější chyby v e-mail marketingu
 • Jak budovat a rozrůstat databázi kontaktů
 • Jak začít s vlastní e-mailovou strategií
 • Jak může externí agentura pomoct při e-mail marketingu

Knihu získáte v sekci Publikujeme po zadání vašeho jména a e-mailu do formuláře vedle knihy. Obratem vám pak přijde na e-mail. Stáhněte si ji dnes zde.

Kniha e-mail marketing od Včeliště

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

6 komentářů k zobrazení

 1. Rád bych z této publikace převzal nějaké myšlenky a použil je pro svůj článek. Samozřejmě uvedu odkaz na tuto stránku…nemáte nic proti? Nepůjde o nějaké velké kopírování…když to bude doslovné, bude to jako citace. Díky Petr

 2. Proč píšete „stáhnout knihu“, když jde a) o získání mého e-mailu b) přihlašuji se do zasílání možná nechtěného newsletteru a c) kniha se nestahuje, ale vy ji posíláte. A d) kniha mi stále ještě nepřišla, což by se nestalo, kdy se dala opravdu stáhnout 🙁

  Opravdu máte, a zrovna na tomto webu, potřebu si takto pomáhat, resp. mlžit? To by se zbořil svět, kdybyste napsali – dejte nám svůj e-mail a my vám za to pošleme knihu???

  1. Zdravím a díky za komentář. Knihu posíláme na e-mail, proto ho potřebujeme. Díky e-mailové distribuci knihy víme, kdo si ji stáhl a jak populární je. Z našeho newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit, pokud se vám nebude líbit. Ale každých 14 dní posíláme ty nejlepší příspěvky, které jsme přidali na našem blogu, což se příjemcům i dle našeho nedávného dotazníku líbí. Pokud kniha nepřišla, omlouváme se, asi se stala nějaká technická chyba. Na potvrzující stránce píšeme, že kdyby náhodou něco takového nastalo, tak nám stačí napsat e-mail a knihu samozřejmě dostanete. Na e-mail jsem vám ji právě zaslal. Doufám, že je již vše v pořádku.

   Josef

 3. Môžem len doporučiť odoberanie spravodajov od Jozefa a jeho teamu. Spam mi z tejto stránky nechodí a príspevky sú pre mňa hodnotné, za predpokladu že sa zaoberáte tematikou o čom tento web je.
  Vďaka chlapci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top