skip to Main Content

Shrnutí: 16 únorových článků na blogu Včeliště

Další měsíc roku 2014 je úspěšně za námi a s ním přichází i naše pravidelné měsíční shrnutí tvorby obsahu na blogu Včeliště. Tentokrát se jednalo o celkem 16 článků – neuteklo vám z nich něco? Pojďme si nyní společně ve zkratce připomenout, co jsme pro vás tentokrát na našem včelím blogu přichystali. A že byl tento měsíc opravdu pestrý, se přesvědčte sami.

Zavedená doména není zárukou vysokých pozic

První únorovou aktualitou bylo další poselství SEO guru Matta Cuttse, ve kterém všem vzkazoval informace týkající se autority domén. I když máte starou doménu, nemyslete si, že bude automaticky dlouhodobě udržovat vysoké pozice ve výsledcích vyhledávání. Takhle jednoduché to bohužel není.

Nová kniha o e-mail marketingu

V únoru jsme vydali další e-book. Tentokrát na téma e-mail marketing. Ke stažení je samozřejmě zdarma. Stejně jako všechny naše publikace.

Chytáky českého jazyka: Vést vs. vézt

Vendula Vrablová, naše copywriterka, napsala další zajímavý článek týkající se českého jazyka. Víte, jak a kdy psát vést a vézt?

SEO a techniky práce s meta description pro pokročilé

Rozhodli jsme se, že začneme postupně vytvářet obsah i pro pokročilejší zájemce o optimalizaci pro vyhledávače. Jedním z těchto článků byl i článek o práci s meta description pro pokročilé.

Milujeme infografiky aneb 5 lednových infografik

Pravidelně pro vás na našich webových projektech ceskeinfografiky.cz a nejinfografiky.cz hledáme zajímavé infografiky z ČR a celého světa. Výběr těch nejpovedenějších za leden si přečtěte v tomto článku.

Ukázka rozdílného tónu komunikace v praxi

V tomto článku jsme vám na praktickém příkladě ukázali, jak odlišný tón komunikace může být.

Využití person v analýze klíčových slov

Podobně laděný článek jako předchozí. Opět jsme vám jasně ukázali, jak můžete využívat persony v analýze klíčových slov.

SEO hra: Donkey Cutts – vyhněte se penalizacím

Pro chvíle oddechu si můžete zahrát tuto vcelku vtipnou online „SEO hru“, u které se nejen pobavíte, ale i něčemu přiučíte.

snezenka unor

Slova, ve kterých často chybujeme

Další z Venduliny série jazykově zaměřených článků představuje slova, ve kterých nejčastěji chybujeme. Přečtěte si ho a zjistěte například, jestli je správně „tchýně“ nebo „tchyně“.

Jednotlivé druhy tónu komunikace

Tón komunikace může být různorodý. Hlavní jeho druhy jsme popsali v tomto článku.

SEO audit stránek peeptoe.cz

Pravidelně pro vás zakladatel Včeliště, Josef Řezníček, vytváří krátké video SEO audity. Znáte je? Podívejte se na ten nejposlednější pro webovou stránku peeptoe.cz.

Práce na dálku – Podcast 6

Téma šestého včelího podcastu bylo „práce na dálku„. Určitě jsou mezi vámi tací, co by se rádi dozvěděli, jak na Včeliště pracujeme. A přesně pro vás je tento podcast.

Tvorba vhodného tónu komunikace pomocí person

Aneb jak vymyslet vhodný tón komunikace přímo pro váš projekt. Doporučujeme všem začátečníkům.

Persony a copywriting

Nechápete, proč jsou persony pro copywritery důležité? Vše se dozvíte v tomto příspěvku.

Pozvánka na webinář – Obsahový marketing

Webinář o obsahovém marketingu jsme se rozhodli uspořádat, protože koncem února vyšla naše kniha „Nakrmte Internet svým obsahem“ v tištěné verzi. K této příležitosti pořádáme dnes od 10:00 náš první webinář, během kterého můžete dokonce vyhrát výtisk této knihy.

Závěr

Budeme se na vás těšit i příští měsíc u podobného přehledu. Díky za pozornost.

Sdílejte:

Konzultant Včeliště.cz se zaměřením na obsahové strategie, copywriting a SEO. Více o něm naleznete na Impleo.cz nebo sledujte jeho Twitter a Google+

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top