skip to Main Content

5 nejzajímavějších infografik z října 2014

Vítejte u říjnového přehledu toho nejzajímavějšího, co se urodilo na webech ceskeinfografiky.cz a nejinfografiky.czTento měsíc jako by vyšel vstříc všem nadšeným sportovcům. Nejen, že počasí nám docela přálo, ale také minimálně dvě první infografiky jsou pro všechny milovníky pohybu jako stvořené. Co si takhle udělat radost hodinkami, které budou hlídat vaše tělesné funkce, nebo outdoroovou kamerou, co natočí všechny vaše sportovní výkony? A možná naše infografiky poslouží i jako inspirace pro Ježíška 😉

1. Infografika – 10 vlastností, které by měly mít GPS sportovní hodinky

Běháte? Jezdíte na kole? Plavete? A víte, co se ve vašem těle při sportu děje? S GPS hodinkami budete pohodlně a vždy „v obraze“. GPS sportovní hodinky najdete na www.vzdy.cz. Jaké by měly mít vlastnosti, to se dozvíte v propracované infografice od Včeliště.cz.

  1. Univerzální využití
  2. Schopnost snímat tepovou frekvenci
  3. Jednoduché ovládání i ve ztížených podmínkách
  4. Velikost a dobrá čitelnost displeje
  5. Vysoká výdrž baterie
  6. Komunikace s aplikacemi a synchronizace
  7. Možnost zaznamenání oblíbené trasy
  8. Být tréninkový pomocník
  9. Vyměnitelný řemínek
  10. Rozšířená funkčnost díky GPS

10vlastgps

2. Infografika – 6 outdoorových kamer a jejich majitelé

A co takhle svoje sportovní výkony ještě natočit na video, a případně je okamžitě sdílet na sociálních sítích? Outdoorové kamery toho umějí mnohem víc, než jen natáčet video. Můžete využít jejich nejrůznějších funkcí jako time lapse (pro zachycení a zrychlení příliš pomalých pohybů) nebo slow motion (pro zpomalené záběry). Pokud kameru doplníte pouzdrem a držákem, bude se vás držet jako klíště a vy můžete bez obav natáčet své adrenalinové kousky.

6outdkam

 

3. Infografika – Vývoj cen nemovitostí od roku 2010 do 1. čtvrtletí 2014

Zajímá vás, jak se vyvíjely ceny nemovitostí v uplynulých čtyřech letech? Odpověď vám dá další z infografik z webu ceskeinfografiky.cz.

Nepojmenováno

4. Infografika – Chudoba, evropský problém

Věděli jste, že chudoba se netýká jen rozvojových zemí daleko od našich hranic, ale že jí bylo v roce 2011 v Evropě ohroženo 5 dětí z 20? Podívejte se na další říjnovou infografiku a zjistíte víc.

chudoba

 

5. Infografika – Likvidace „eseróčka“

Poslední říjnová infografika vám poradí jak na to, kdybyste se náhodou chtěli nebo potřebovali „zlikvidovat“. Abyste nezapomněli na žádnou zákonnou povinnost vyplývající z rozhodnutí ukončit vaše podnikání, máme tu pro vás 9 přehledně seřazených kroků.

likvidacesro

Sledujte náš profil na Pinterestu nebo na Facebooku a bude se vám dostávat pravidelného přísunu čerstvých infografik. Užívejte poslední barevné podzimní dny!

Jak si vytvořit vlastní infografiku

Stáhněte si návod na vytvoření infografiky a zvládněte to vlastními silami!

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top