skip to Main Content
infografiky1

Přednáška o infografikách na veletrhu Svět reklamy

Tento týden jsem měl v rámci doprovodného programu veletrhu Svět reklamy přednášku o infografikách a podařilo se mi ji nahrát. Prohlédněte si audio záznam s prezentací na videu níže. Dozvíte se, co to je infografika, proč a jak ji použít a jak vytvořit první infografiku pro vaše stránky či firmu.

Celou moji přednášku o infografikách najdete níže. Pokud vás zajímají infografiky a uvažujete, že s nimi začnete, tak budu moc rád, když si nyní přednášku pustíte. Kromě přednášky jsme měli na tomto veletrhu také stánek. Napište nám do komentáře pod článkem, jak se vám přednáška nebo veletrh líbil, pokud jste ho navštívili.

Za tým Včeliště.cz
Josef Řezníček

svet reklamy-maly

Jak si vytvořit vlastní infografiku

Stáhněte si návod na vytvoření infografiky a zvládněte to vlastními silami!

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

4 komentářů k zobrazení

  1. By jsem tam jednou a byla to jen prezentace firem. Nešlo tedy o přednášky. Užitná hodnota byla takových přednášek pro mně znamená ztracený čas. Žeprý i letos to bylo stejné. Ale třeba vaše prezentace mohla být výjimkou. Neviděl jsem

  2. By jsem tam jednou a byla to jen prezentace firem. Nešlo tedy o přednášky. Užitná hodnota byla takových přednášek pro mně znamená ztracený čas. Žeprý i letos to bylo stejné. Ale třeba vaše prezentace mohla být výjimkou. Neviděl jsem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top