skip to Main Content
srdce

5 nejzajímavějších infografik září 2014

Zdravím vás u dnešního souhrnu nejpovedenějších infografik publikovaných na našich webových stránkách ceskeinfografiky.cz a nejinfografiky.cz. Než se k pětici vybraných dostaneme, ráda bych hned na začátek ještě vyzdvihla, že jsme nedávno o infografikách mluvili v Brně a v Praze na prezentačním veletrhu firem z oblasti reklamy, marketingu a polygrafie, Světu reklamy. Možná jsme se tam i s některými z vás potkali. 🙂 Nyní již ale k tomu hlavnímu.

1. Infografika – Proč se učit francouzštinu

Na našem území je velká tradice učení se německému jazyku. My bychom vám rádi představili argumenty, proč se učit (také) francouzskému jazyku. Věděli jste například, že Francie vyhrála více Nobelových cen za literaturu než jakákoliv jiná země a je jeden z top producentů mezinárodních filmů? Francouzština je dokonce hodnocena jako druhý nejvlivnější jazyk na světě.

Proc se ucit francouzstinu - infografika - nahled

2. Infografika – 10 způsobů, jak zvýšit produktivitu

Jediné, čeho má určitě každý z nás největší nedostatek, je čas. Jistě jste již za svůj život přišli na nějaké vychytávky, jak zefektivnit svoji práci. Inspirujte se nyní dalšími způsoby, jak ušetřit čas a stihnout za méně času více práce. Protože čas jsou, jak dobře známo, peníze… 🙂

10 zpusobu, jak zvysit produktivitu - infografika - nahled

3. Infografika – Státní dluh USA

Spojené státy americké a jejich státní dluh přirovnaný k hřišti na fotbal či Soše svobody. Udělejte si představu, jak velká je suma představující dluh tohoto státu.

Statni dluh USA - infografika - nahled

4. Infografika – Cenová mapa prodejů a pronájmů bytů 2014

Uvažujete o změně bydliště? Pak se zrovna nejvíce vám bude hodit následující infografika. Dozvíte se v ní, kolik letos stojí prodej a pronájem bytů na jednotlivých místech České republiky a kde v nynější době nakoupíte či pronajmete nejlevněji.

Cenova mapa prodeju a pronajmu bytu 2014 - infografika - nahled

5. Infografika – Kde končí Vaše daně 2014

A na závěr jsem si nechala za poslední měsíc definitivně nejoblíbenější infografiku. Rozklikněte si ji a udělejte si obrázek o výdajích státního rozpočtu – jednotlivých ministerstev České republiky za rok 2014. Dozvíte se tak, jak název napovídá, kde končí Vaše daně.

Kde konci Vase dane - Vydaje statniho rozpoctu 2014 - infografika - nahled

Minulé měsíční souhrny infografik

Závěr

Sledujte náš profil na Pinterestu nebo na Facebooku a bude se vám dostávat pravidelnému přísunu čerstvých infografik. Pěkný podzimní den!

Jak si vytvořit vlastní infografiku

Stáhněte si návod na vytvoření infografiky a zvládněte to vlastními silami!

Sdílejte:

Tereza vyhledává informace, upravuje dokumenty a zpracovává korekturu článků a textů. Spravuje také www.nejinfografiky.cz a www.ceskeinfografiky.cz. Její největší vášní je hudba.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top