skip to Main Content
srdce

Milujeme infografiky aneb 5 nejzajímavějších únorových infografik

Vítám vás u dalšího článku s výběrem 5 nejzajímavějších infografik posledního měsíce. Tentokrát se díky infografikám podíváme kolem světa, dozvíme se, jaké jsou nejpopulárnější plastiky nebo proč najmout copywritera. Zvídavé čeká také infografika o tom, jak se těží břidlicový plyn. Na závěr si připomeneme zajímavé informace o nedávných olympijských hrách v Soči. Pojďme tedy do toho. 🙂

1. Infografika 33 nejkrásnějších opuštěných míst světa

První anglická infografika náš zavede na 33 nejkrásnějších opuštěných míst světa, která se například nachází v nedalekém Německu, sousední Itálii a Francii, ale i rovněž kupříkladu ve vzdálenějších krajích, jako jsou Kambodža, Taiwan nebo Antarktida. Pokochejte se. Na některých místech z vás možná už i někdo byl?

33 nejkrasnejsich opustenych mist sveta - infografika - nahled

2. Infografika Nejpopulárnější plastiky

Druhá, tentokrát česká infografika seřazuje 10 světově nejpopulárnějších plastik a doplňuje je jejich cenami v Česku. Tipnete si, která operace se umístila úplně nahoře žebříčku? Ceny vybraných plastik se jinak pro představu pohybují přibližně od 22 000 do 74 000 Kč.

Nejpopularnejsi plastiky - infografika - nahled

3. Infografika Proč najmout copywritera

Třetí anglická infografika může být pro vás čtenáře blogu Včeliště nejzajímavější. Pokud zvažujete zaměstnání copywritera ve svém podnikání, tato infografika vás o tom může přesvědčit. Víte, že statisticky si pouze 20 % lidí přečte více než nadpis článku? Podívejte se, jak toto číslo zvýšit.

Proc najmout copywritera - infografika - nahled

4. Infografika Jak se těží břidlicový plyn

Čtvrtá infografika si klade otázku, jak probíhá těžba břidlicového plynu. Dozvíte se v ní, co tento plyn vlastně je, a naleznete také například odpověď na to, kde v Evropě se tento druh zemního plyn nachází.

Jak se tezi bridlicovy plyn - infografika - nahled

5. Infografika Zimní olympiáda v Soči

Poslední, pátá infografika shrnuje zajímavé informace o zimních olympijských hrách v Soči. Víte, že za několik dní (přesně 7. března) tam po klasických hrách začnou i paraolympijské hry?

Zimni olympiada v Soci - infografika - nahled

Minulé měsíční souhrny infografik

Závěr

Chcete si prohlédnout další infografiky? Objevte sociální síť Pinterest, na které vás na našem profilu Milujeme infografiky čeká doslova nálož více než 1 000 infografik – jak českých, slovenských, tak anglických. Zhruba jednou denně také upozorňujeme na námi publikované infografiky a na další zajímavosti na našem profilu na Facebooku. Na infografikových stránkách také nabízíme zasílání newsletteru. Věřím, že si vyberete. Budu se těšit!

Jak si vytvořit vlastní infografiku

Stáhněte si návod na vytvoření infografiky a zvládněte to vlastními silami!

Sdílejte:

Tereza vyhledává informace, upravuje dokumenty a zpracovává korekturu článků a textů. Spravuje také www.nejinfografiky.cz a www.ceskeinfografiky.cz. Její největší vášní je hudba.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top