skip to Main Content
podcast1

Nový směr Včeliště a co to znamená pro vás – Podcast 17

V dnešním one-man podcastu a videocastu se dozvíte velké změny na Včelišti, které vám u flipchartu představí zakladatel projektu, Josef Řezníček. Co vás čeká a kam se ubíráme? Co vám změna přinese a na co se můžete těšit? To všechno zjistíte v 20ti minutovém podcastu. Řeč bude o tom, proč je třeba změnit to, jak děláte internetový marketing. Jak dle Včeliště dosáhnout dlouhodobých cílů v marketingu na webu, co jsme pro vás připravili, aby se vám to podařilo a chystané novinky na Včelišti.

Videocast

Poslechněte si podcast zde

Stáhnout podcast si můžete zde.

Minulé díly podcastů si můžete prohlédnou zde.

Obrázek k podcastu

17.podcast obrázok

Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes

… náš iTunes kanál najdete zde. Budeme rádi, když ho budete odebírat. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás u dalšího dílu.

Za tým Včeliště.cz

Josef Řezníček

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

4 komentářů k zobrazení

  1. Dobry den, je prosim nutne do vasich podcastu davat ty ruzne zvuky, ktere nemaji zadny vyznam a navic jsou tak trikrat hlasitejsi nez bezne mluveny hlas, takze na sluchatkach mi to muze urvat bubinek. Uz toho vkladani efektnich zvuku fakt nechte byt. A posledni video na youtubu hlasi youtube ze jej autor odstranil. Coz je skoda.
    David

  2. Dobry den, je prosim nutne do vasich podcastu davat ty ruzne zvuky, ktere nemaji zadny vyznam a navic jsou tak trikrat hlasitejsi nez bezne mluveny hlas, takze na sluchatkach mi to muze urvat bubinek. Uz toho vkladani efektnich zvuku fakt nechte byt. A posledni video na youtubu hlasi youtube ze jej autor odstranil. Coz je skoda.
    David

  3. Asi bych to nevyjádřila tak trochu ostře jako David, ale ty zvuky mi ve Vašich podcastech taky vadí. Důvod je stejný – ty zvuky jsou nepříjemné. Možná, kdyby byly méně hlasité nebo prostě jiné.

  4. Asi bych to nevyjádřila tak trochu ostře jako David, ale ty zvuky mi ve Vašich podcastech taky vadí. Důvod je stejný – ty zvuky jsou nepříjemné. Možná, kdyby byly méně hlasité nebo prostě jiné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top