skip to Main Content
podcast

Jak vznikají persony a jak poznáte, že jsou špatně/dobře vytvořené? – Podcast 16

Proč je dobré znát svoje cílové persony? Co je to persona, jak jí poznáme, jak jí vytvořit a na co se zaměřit? K čemu se persony používají a kde všude se nám budou hodit? Jak vypadají dobře a špatně vytvořené persony? To vše a více se dozvíte v tomto podcastu.

Videocast

Poslechněte si podcast zde

Stáhnout podcast si můžete zde.

Minulé díly podcastů si můžete prohlédnou zde.

Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes

… náš iTunes kanál najdete zde. Budeme rádi, když ho budete odebírat. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás u dalšího dílu.

Za tým Včeliště.cz

Josef Řezníček a Dan Gottwald

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

4 komentářů k zobrazení

  1. 🙁 konkrétní příklady si představuji jinak. Než jste začali mluvit o příkladech z Včeliště, zněli jste fundovaně. Pak jste mě ztratili a docela zvyklali, jestli to celé nebyla jen diskuse nad líbivými hesly bez praktického přesahu.

    1. Dobrý den,
      mrzí nás, že příspěvek není podle Vašich očekávání. Jedná se o starší podcast a od té doby se neustále vyvíjíme. Doporučila bych Vám podívat se například na náš e-book o personách a tónu komunikace (https://vceliste.cz/publikujeme/e-book-persony-a-ton-komunikace/), kde uvádíme mimo jiné i praktické tipy, jak s personami pracovat. Pro praxi pak můžete využít naší šablony pro tvorbu person (https://vceliste.cz/znate-sve-zakazniky-tvorte-marketing-pro-persony/).

      Přeji krásný den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top