skip to Main Content
seo škola

Jak se naučit SEO svépomocí?

Dnešní článek bude věnovaný našemu novému projektu SEOŠkola.cz, který jsme vytvořili pro všechny majitele a správce webů. Jde o stránky, kde se můžete v detailním tréninku naučit, jak dělat optimalizaci pro vyhledávače efektivně a dlouhodobě a jak díky SEO znásobit stávající návštěvnost a počet zákazníků z vyhledávačů.

Mnoho lidí by chtělo pomoct se zviditelněním na internetu, ale já i naši pracovníci mají omezené časové možnosti. Individuální školení jsou často drahá a dlouhodobé školení v ČR téměř nikdo nenabízí. Ze zkušenosti vím, že nejlepších výsledků dosahujeme u klientů, kteří sami vědí, co to SEO je a znají alespoň základní principy, jak optimalizace probíhá a co obsahuje. Kvůli těmto a mnoha dalším důvodům jsem založil projekt SEOŠkola.cz.

Na podzim minulého roku tréninkem prošli první účastníci, a protože mnoha lidem trénink pomohl a byli z něho nadšeni, rozhodl jsem se projekt ještě vylepšit a rozšířit.

Tréninky na SEOŠkola.cz jsou určené jak pro lidi, kteří si chtějí dělat SEO sami, tak i pro všechny ostatní, kterým SEO spravuje externí agentura. Ti díky tréninku pochopí postupy, které my sami ve firmě děláme, a budou schopni dobře kontrolovat a měřit výsledky práce agentury či najatých odborníků.

Pro mnoho stránek je návštěvnost z vyhledávačů důležitým zdrojem návštěvnosti, bez které by nemohly existovat. Přesto se jen málo lidí zamýšlí nad tím, jak tento zdroj pravidelné návštěvnosti a každodenní přísun zákazníků dál rozšiřovat, aby webu sloužil dlouhodobě a více.

Proč je mi SEOŠkola.cz sympatická?

Celé školení je praktické, s ukázkami na reálných příkladech. Úkoly a pracovní listy vám pomáhají rady a změny aplikovat rovnou na vaše stránky. Nikdo vás nehoní. Díky tomu, že kompletní trénink trvá minimálně 6 týdnů, zapamatujete si lépe všechny informace a vyzkoušíte si vše v praxi. Pokud něčemu neporozumíte, můžete si část přehrát několikrát za sebou, nebo se k výukovým videím a textům průběžně vracet.

Studujete, když máte zrovna čas, jak rychle potřebujete. Nemusíte nikam dojíždět, stačí vám jenom váš počítač. K dispozici je vám fórum, kde dostanete odpověď na jakoukoliv vaši otázku. Konzultovat můžete také jakékoliv otázky, nejasnosti a problémy individuálně se mnou a ostatními účastníky tréninku.

Na výběr máte z různých tréninků podle vaší úrovně znalostí. Ke všemu jsou k dispozici ukázky a detailní popisy toho, co se v trénincích naučíte.

Pro zájemce je k dispozici trénink zdarma, do kterého se můžete přihlásit právě teď. Na něm si můžete výuku vyzkoušet a rozhodnout se, jestli je školení pro vás.

Přihlaste se do tréninku zdarma:

Periodická tabulka SEO faktorů

Stáhněte si přehlednou infografiku SEO faktorů a nastavte si na své stránce vše k naprosté dokonalosti!

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

3 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top