skip to Main Content

Shrnutí 7 červnových příspěvků

V měsíci červnu jsme na blogu Včelište vydali celkem sedm příspěvků. V následujícím pravidelném měsíčním shrnutí se dozvíte, jaké články to byly. Pokud nestíháte náš včelí internetový magazín sledovat pravidelně, máte tak nyní možnost všechno přehledně projít. Pojďme se tedy společně stručně podívat na to, co u nás v červnu vyšlo. 🙂

1. Milujeme infografiky aneb 5 nejzajímavějších květnových infografik

Naše editorka Tereza sepsala výběr pěti nejpovedenějších infografik publikovaných na našich dvou webových projektech. Podívejte se, jaké jsou nejčastější chyby nováčků ve vydělávání peněz na internetu či jaký na nás má vliv mobilní aplikace Foursquare.

2. Získejte zdarma e-book „Jak využít persony k přesvědčivějšímu marketingu“

Po delší době jsme vydali další elektronickou knížku do naší sbírky. Tentokrát jsme se rozepsali o tónu komunikace a personách. Pokud vás tato témata zajímají, tak vám vřele doporučujeme knížku si stáhnout. Je totiž zcela zdarma!

3. Kam směřuje e-mail marketing v roce 2014

Druhý červnový článek jsem pro vás připravil já. Jeho cílem bylo představit vám možnosti e-mail marketingu, a to zejména ty oblasti, o kterých si myslím, že nás teprve čekají. Pokud vás e-mail marketing zajímá, rozhodně doporučuji článek přečíst.

pole obilniny cerven

4. Co znamená lokalizace výsledků vyhledávání na Seznam.cz pro váš web

Žhavou novinkou, kterou pro vás na náš blog připravil Josef Řezníček, je lokalizace výsledků vyhledávání českého vyhledávače Seznam.cz. Na co všechno se můžete těšit, se dozvíte uvnitř článku.

5. Jak vypadá ideální klient, kterému dokážeme maximálně pomoci – Podcast 9

Pravidelně pro vás natáčíme podcasty. Jedním z nich je tento devátý záznam, ve kterém jsme se sešli, abychom si společně s Josefem popovídali na téma „náš ideální klient“.

6. SEO audit stránek bydlenijehracka.cz

Kromě klasických článků připravujeme i video příspěvky. Ujímá se jich zakladatel Včeliště.cz, Josef Řezníček. V každém videu se snaží představit konkrétní web a jeho názor na vylepšení z hlediska SEO. Přesvědčte se sami, zda vám naše videa pomohou.

7. Základní pravidla pro psaní čárek ve větě jednoduché – znáte je?

Včelí copywriterka Vendula pro vás píše články o českém jazyce a jeho chytácích. Víte, kde a jak psát čárky? Pokud ne, mrkněte se na tento článek.

Závěr

Budeme rádi, když nás budete sledovat i nadále a když vám tento měsíční přehled usnadní orientaci na našem blogu. Jestli vás ve zrychlené podobě zajímá obsah našeho celého blogu, podívejte se i na naše minulé měsíční přehledy.

Hezké léto všem!

Sdílejte:

Konzultant Včeliště.cz se zaměřením na obsahové strategie, copywriting a SEO. Více o něm naleznete na Impleo.cz nebo sledujte jeho Twitter a Google+

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top