skip to Main Content
srdce

Milujeme infografiky aneb 5 nejzajímavějších březnových infografik

Vítám vás u další nálože zajímavých infografik! Pokud máte infografiky rádi stejně jako my (a my je přímo milujeme 🙂 ), jistě jste už slyšeli o našich dvou stránkách, na kterých se jim plně věnujeme – jedná se o stránky českéinfografiky.cz a nejinfografiky.cz. Naleznete na nich spoustu infografik ze světa podnikání, politiky, sportu, technologií, vzdělání nebo třeba zdraví – pro bližší informace klikněte na zmíněné odkazy výše. Nyní již ale k přehledu 5 nejpovedenějších infografik, které byly na našich stránkách publikovány během minulého měsíce, března.

1. Infografika Jak se naučit anglicky

Velký úspěch u vás evidentně měla minulý měsíc infografika o tom, jak se naučit anglický jazyk. Dozvíte se v ní například, jaké jsou mezi studenty angličtiny oblíbené televizní seriály, filmy a hudební interpreti a další zábavné pomůcky k výuce. To pro vás může být dobrá inspirace.

Jak se naucit anglictinu - infografika - nahled

2. Infografika Cena býti studentem

Krátká infografika s názvem „Průvodce nákladů studenta žijícího v České republice“ vám poradí 5 tipů, jak ušetřit peníze, jste-li v Čechách studentem nebo studentkou. I přes mnohé způsoby, jak minimalizovat své studentské výdaje, je známo, že si přibližně 70 % vysokoškoláků přivydělává a musí si měsíčně průměrně vystačit s rozpočtem 8 000 Kč.

Pruvodce nakladu studenta zijiciho v Ceske republice - infografika - nahled

3. Infografika Jak začít startup na vysoké škole

Třetí infografika upozorňuje na značné výhody mladých zakladatelů startupů, mezi něž patří například známí „otcové“ firem, jako jsou Microsoft, Google, Facebook nebo Yahoo! Založení startupu, ať už na vysoké škole nebo později (či dokonce dříve), je rozhodně jedna z nejtěžších věcí, kterou můžete ve svém životě udělat. Ale může se vám to také setsakramentsky vyplatit. Mark Zuckerberg by mohl vyprávět.

Jak zacit startup na vysoke skole - infografika - nahled

4. Infografika 21 kroků k zabijácké prodejní stránce

Čtvrtá infografika je prací českého affiliate marketéra Tomáše Ponera, který dal dohromady přesně dvacet jedna kroků, jak vytvořit úspěšnou prodejní stránku s co nejvyšším konverzním poměrem. Jak se mu to podařilo, zhodnoťte sami.

21 kroku k zabijacke prodejni strance, ktera konvertuje jak blazen - infografika - nahled

5. Infografika 15 důvodů, proč používat sociální síť LinkedIn

Že ještě nejste na LinkedInu? Pak je následující infografika pro vás doslova jako dělaná. Popisuje totiž, proč byste tuto sociální síť měli rozhodně začít co nejdříve používat a vytvořit si na ní profil. Zvlášť pokud právě uvažujete o změně svého povolání a vaší kariéry nebo naopak hledáte nové a kvalitní zaměstnance.

15 duvod proc pouzivat socialni sit Linkedin - infografika - nahled

Minulé měsíční souhrny infografik

Závěr

Doufám, že pro vás vybrané infografiky byly přínosem. Pokud nechcete čekat na další měsíc pro podobný souhrn pěti infografik, dejte like infografičímu profilu na Facebooku a můžete být v obraze dennodenně. A pro ty, kteří při čtení dostali chuť si vyrobit svoji vlastní infografiku, nabízíme ke stažení bezplatný e-book Jak na vlastní infografiku, ve kterém se dozvíte krok za krokem, jak na to. Můžete pak svůj výtvor také přidat na naše stránky, a tak se třeba objevit příště zde v článku na Včelišti… 🙂

Jak si vytvořit vlastní infografiku

Stáhněte si návod na vytvoření infografiky a zvládněte to vlastními silami!

Sdílejte:

Tereza vyhledává informace, upravuje dokumenty a zpracovává korekturu článků a textů. Spravuje také www.nejinfografiky.cz a www.ceskeinfografiky.cz. Její největší vášní je hudba.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top