skip to Main Content
srdce

Milujeme infografiky aneb 5 nejzajímavějších dubnových infografik

„Jaro je tady“, jak píše známý český spisovatel Ludvík Vaculík ve svých každoročních fejetonech a s nimi na našem včelím blogu i další měsíční várka vašich oblíbených infografik. Tentokrát to budeme mít opravdu pestré, tak pojďme rovnou do toho. A pokud by vám tento krátký výběr nestačil, mrkněte na náš Facebook a dejte lajk, ať vám už žádná nová infografika neunikne.

1. Infografika Dobré sacharidy vs. špatné sacharidy

Jeden z nejlepších způsobů, jak se zdravě stravovat a hubnout, je konzumovat zdravé sacharidy s nízkým glykemickým indexem. Více o sacharidech se dozvíte v následující oblíbené infografice.

Dobre sacharidy vs. spatne sacharidy - infografika - nahled

2. Infografika Jóga a její výhody

Možná máme ve Včelišti i nějaké fanoušky jógy, kteří nám dosvědčí pravdivost následující infografiky. A pro ostatní, kteří hledají klid v duši od své vysilující práce nebo kteří mají problémy se soustředěním, bude tato nedávno publikovaná infografika určitě také přínosná.

Joga a jeji vyhody - infografika - nahled

3. Infografika Linkmonitor.cz – trh internetové reklamy 2013

Pokud se pohybujete v oblasti internetové reklamy, nesmí vám uniknout infografika od Linkmonitoru. Výsledky z jejich databáze můžete dokonce porovnat i s loňským rokem.

linkmonitor - trh internetove reklamy - infografika - nahled

4. Infografika Jak se nejlépe (a nejhůře) učit

Pamatujete si více věcí, když je slyšíte, vidíte nebo zažijete? Každému z nás totiž samozřejmě vyhovuje jiná metoda. Pokud budeme vědět, jaká to je, a přizpůsobíme se jí, můžeme tím výrazně zvýšit efektivitu učení. Více tipů a triků k úspěšnému studiu naleznete zde.

Jak se nejlepe (a nejhure) ucit - infografika - nahled

5. Infografika Jak vypadá bůh internetového marketingu

Na závěr vás čeká nejnovější infografika od Včeliště. Dali jsme v ní dohromady 9 expertů internetového marketingu (od Marka Prokopa až po Davida Kirše), vyzdvihli jejich přednosti (od SEO po PPC) a vznikl z toho dokonalý online marketér. Co na něj říkáte?

Jak vypada buh internetoveho marketing - infografika - nahled

Minulé měsíční souhrny infografik

Závěr

Jaká infografika zaujala v poslední době vás? A o jakých infografikách byste si přáli, abychom zde na blogu Včeliště psali? Budu ráda za každý váš feedback. Díky za přečtení.

Jak si vytvořit vlastní infografiku

Stáhněte si návod na vytvoření infografiky a zvládněte to vlastními silami!

Sdílejte:

Tereza vyhledává informace, upravuje dokumenty a zpracovává korekturu článků a textů. Spravuje také www.nejinfografiky.cz a www.ceskeinfografiky.cz. Její největší vášní je hudba.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top