skip to Main Content
srdce

Milujeme infografiky aneb 5 nejzajímavějších listopadových infografik

Každý týden na našich webových stránkách Českéinfografiky.cz a Nejinfografiky.cz publikujeme nové a nové zajímavé infografiky z Čech a z ciziny. V tomto souhrnném článku naleznete stejně jako v říjnu a v září výběr 5 nejpovedenějších infografik za poslední měsíc, tedy tentokrát listopad. Které infografiky nás tento měsíc nejvíce „dostaly“?

1. Infografika Jaké budou „slevové“ vánoce 2013

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží a s nimi i vánoční slevy. Český slevový server Zapakatel si položil otázku „Jaké budou letošní ‚slevové‘ Vánoce“ a nechal si na toto téma udělat průzkum. Zajímavé výsledky naleznete v následující infografice

Jake budou slevove vanoce 2013 - infografika - nahled

2. Infografika Kandidáti na prezidenta a jejich vliv na sociálních sítích

Druhá infografika o vlivu prezidentských kandidátů na sociálních sítích je sice starší a již méně aktuální, přesto je zajímavé zavzpomínat na letošní prezidentskou volbu a porovnat aktivitu jednotlivých kandidátů na různých sociálních sítích. Kolik měl ten váš kandidát v době volby fanoušků na Facebooku, followerů na Twitteru nebo třeba zhlédnutí na YouTubu?

Kandidati na prezidenta a jejich vliv na socialnich sitich - infografika - nahled

3. Infografika 7 mýtů o e-mail marketingu

Třetí infografika se tématicky náramně hodí do našeho aktuálního seriálu o e-mail marketingu, který pro vás na blogu Včeliště pravidelně píše Tomáš. Věříte, že krátký předmět e-mailů vám získá lepší výsledky? Myslíte si, že pokud firmy zasílají větší množství e-mailů, uživatelé je začnou ignorovat? Zjistěte v infografice o e-mail marketingu, zda je na tom něco pravdy.

7 mytu o e-mail marketingu - infografika - nahled

4. Infografika Obsahový marketing a síla videa

Čtvrtá infografika také pěkně doplňuje téma, kterým se na Včelišti již dlouhou dobu zabýváme. Tato infografika o obsahovém marketingu vyzdvihuje silný marketingový potenciál videa. Věděli jste, že již nyní 70 % obsahových marketérů vytváří online video?

Obsahovy marketing a sila videa - infografika - nahled

5. Infografika Příběh dvou jídel – z čeho ve skutečnosti tloustneme

Pátá infografika se stala naprosto s přehledem největším hitem na Facebooku. Podobně jako infografika o e-mail marketingu i tato infografika vyvrací všeobecně rozšířenou mylnou domněnku a v tomto případě na příběhu dvou jídel přehledně vysvětluje, z čeho ve skutečnosti tloustneme. Co myslíte, po kterém jídle přiberete více na váze – slanině s vejci, nebo rohlíku s nízkotučným sýrem? Podívejte se i na vysvětlení, proč tomu tak opravdu je.

Pribeh dvou jidel - z ceho ve skutecnosti tloustneme - infografika - nahled

Závěr

Pevně doufám, že vás vybrané infografiky zaujaly. Pokud máte infografiky stejně rádi tak jako my, sledujte nás na Pinterestu nebo Facebooku. A pokud chcete, aby se příště v takovémto článku objevila i vaše vlastní nebo oblíbená infografika, přidejte ji zde. Rádi o ní napíšeme článek a publikujeme ji. Díky za přečtení!

Jak si vytvořit vlastní infografiku

Stáhněte si návod na vytvoření infografiky a zvládněte to vlastními silami!

Sdílejte:

Tereza vyhledává informace, upravuje dokumenty a zpracovává korekturu článků a textů. Spravuje také www.nejinfografiky.cz a www.ceskeinfografiky.cz. Její největší vášní je hudba.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top