skip to Main Content

9 tipů na zajímavé e-booky o internetovém marketingu a podnikání na internetu

Česká republika rozhodně není e-bookovou velmocí. Přesto u nás postupně nějaké elektronické knížky vznikají a my bychom vám dnes v následujícím včelím článku rádi představili seznam těch nejzajímavějších, které jsme za poslední dobu objevili. Některé z nich jsou zdarma, některé získáte za pár korun.

1. Jak získat a provozovat doménu

E-book „Jak získat a provozovat doménu“ obsahuje podrobný návod pro registraci domény. Knížka se hodí pro všechny začínající podnikatele, kteří to s přítomností na internetu myslí vážně. Na devíti stranách se dozvíte vše podstatné, abyste celý proces registrace a výběru doménového jména sami zvládli. E-book vytvořila redakce portálu iPodnikatel.cz ve spolupráci s Ing. Jiřím Kučerou, zkušeným podnikatelem a poradcem pro začínající podnikatele.

E-book pro začínající podnikatele - Jak získat a provozovat doménu

Kromě této knížky bychom všem začínajícím podnikatelům ještě od severu iPodnikatel.cz rádi doporučili elektronickou knihu „Podnikatelský plán“ . Na dvaceti stranách se v této knížce seznámíte s tvorbou kvalitního podnikatelského plánu, který je nezbytnou součástí začátku každého podnikání.

E-book pro začínající podnikatele - Podnikatelský plán

2. 2 e-booky o propagaci na internetu + emailový kurz optimalizace webových stránek

Jakub Čizmař, uznávaný odborník na e-mail marketing, na svém webu propagacenainternetu.cz nabízí dva e-booky týkající se propagace webových stránek + získáte e-mailový kurz optimalizace webových stránek. Celý Jakubův kurz včetně materiálů je zdarma. Proto neváhejte a přihlaste se k jeho odběru. Za cenu vašeho e-mailu získáte opravdu cenné informace od odborníka na internetový marketing.

Jakub Čižmar - Propagace na internetu - Ebooky

3. 4 kroky efektivního marketingu

Autorem tohoto e-booku je Samuel Hornek. Stáhnete-li jeho e-book 4 kroky k efektivnímu marketingu, získáte zdarma spoustu užitečných informací, které nikdy jinde na internetu v takto přehledné a ucelené formě nenajdete. Samuel napsal svou knížku velice stravitelně – nemusíte být přímo odborníkem na internetový marketing, abyste vše v knize zmíněné rychle pochopili. Kromě toho si stažením knížky zajistíte přístup k dalším aktualizacím, dodatkům a praktickým testům, které pro vás Samuel připravuje.

Samuel Hornek - 4 kroky efektivního marketingu

4. 7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích

Na webu marketingové agentury MarketUp.cz si můžete stáhnout hodnotný e-book s názvem 7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích. Napsal ho spoluzakladatel a jednatel společnosti Miroslav Král. Jak knihu získat? Stačí, když se přihlásíte na web MarketUp.cz k odběru novinek. Neváhejte a využijte této akce. Kvalitních informací není nikdy dost.

MarketUp - kde stáhnout ebook

5. Nejlepší obchodník je váš web

Martin Domes, autor e-knihy „Nejlepší obchodník je váš web“, vám v e-booku představí své desetileté know-how odborníka na internetový marketing. Za svoji kariéru napsal už dvacet odborných knih a tato kniha je jeho nejnovějším počinem. Kniha je zdarma ke stažení. Nebude vás stát ani korunu, když přejdete na web nejlepsiobchodnik.cz a stáhnete si ji výměnou za váš e-mail.

Martin Domeš - Nejlepší obchodník

6. Změňte pravidla a vyřaďte konkurenci ze hry

E-book z dílny marketingové agentury SteinerMedia je příležitostí pro všechny, kteří se zajímají o internetový marketing a jeho nové trendy. E-book je totiž o inbound marketingu a autor, Zdeněk Steiner, v něm konkrétně popisuje, jak za 10 000 Kč kroku po kroku postupoval při budování velkoobchodu s obratem v řádech desítek miliónů Kč. E-book si stáhněte zde.

Steiner Media - Inbound Marketing

7. Jak začít podnikat na internetu

Pavel Fara napsal e-book, v kterém radí (nejen) finančním poradcům, jak rozjet podnikání na internetu na profesionální úrovni. Na jeho webu si můžete knížku zdarma stáhnout a vřele vám doporučujeme toho využít. K získání e-booku se přihlašte zde na webu.

Pavel Fara - Jak podnikat na internetu

8. 5 najhlúpejších chýb, ktoré sú brzdou podnikateĺov

Slovenský marketér Maroš Bajla na svém webu nabízí e-book, v kterém popisuje pět nejčastějších chyb začínajících podnikatelů. Pokud se chcete těchto chyb vyvarovat, doporučujeme vám si e-book stáhnout. Jakým chybám se naučíte vyhýbat?:

  • Očekávám rychlé výdělky.
  • Chceme to „SEO„.
  • Zaplatím si za rozeslání mé nabídky.
  • Chci prodávat…hodně.
  • Mé produkty si může koupit každý.

Maroš Bajla - E-book

9. 25 SEO tipů zdarma

E-book „25 SEO tipů“ si můžete stáhnout na webu pocitace-internet.cz, internetové prezentace společnosti PC-IN Plzeň. V knížce se dozvíte 25 tipů pro vhodný začátek optimalizace pro vyhledávače. Stejně jako u většiny ostatních prezentací je knížka zdarma.

24 SEO tipů

Shrnutí

V článku jsme vám představili devět tipů na méně známé e-booky týkající se počátků podnikání na internetu nebo přímo internetového marketingu. Budeme rádi, když nám napíšete své tipy na zajímavé české nebo slovenské oborové e-booky. Líbí se vám článek? Sdílejte ho na sociálních sítích.

Sdílejte:

Konzultant Včeliště.cz se zaměřením na obsahové strategie, copywriting a SEO. Více o něm naleznete na Impleo.cz nebo sledujte jeho Twitter a Google+

3 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top