skip to Main Content
seo audit webu

Malý SEO audit zdarma – Přihlaste váš web

Vlastníte stránku, které se nevede dobře ve výsledcích vyhledávání? Máte problém s nekvalitní návštěvností a nízkou konverzí z vašeho webu? Nevíte už, co udělat pro to, aby byla vaše stránka úspěšná ve vyhledávačích a ty ji začaly zobrazovat ve výsledcích vyhledávání? Využijte dnešní šance, nemáte co ztratit. Přihlaste zdarma svůj web do malého SEO auditu!

Rozhodl jsem se čas od času udělat krátký, několikaminutový SEO audit vybrané stránky a o výsledek se podělit s vámi zde na našem blogu. Mou snahou bude, aby byl výsledek auditu poučný pro majitele webu i pro všechny čtenáře blogu Včeliště.cz.

Pokud vyberu vaši stránku k recenzi, natočím několikaminutové video, v němž ve stručnosti okomentuji několik postřehů, které objevím a na které by se dle mého názoru bylo dobré zaměřit.

Na co se v rámci malého SEO auditu můžu podívat

Mluvit podle situace budu o technické stránce, struktuře, klíčových slovech, zpětných odkazech, konkurenci nebo jiných věcech, které mohou mít vliv na pozice, návštěvnost z vyhledávačů a plnění cílů stránek.

Pokud obdržím více stránek pro tento krátký SEO audit, vyberu si jednu z nich na základě vlastního úsudku a toho, jak moc si myslím, že recenze pomůže čtenářům.

Zde je několik pravidel tohoto malého SEO auditu:

  • Přihlášením stránky potvrzujete, že jste majitelem stránky, nebo máte svolení od majitele vložit web do tohoto veřejného SEO auditu
  • V současnosti nespolupracujete s žádnou SEO agenturou či konzultantem
  • SEO audit bude proveden zdarma, bez jakýchkoliv závazků k naší společnosti
  • Negarantujeme, že odstranění problémů bude mít za následek zvýšení návštěvnosti nebo pozic. Za několik málo minut nemohu objektivně zhodnotit situaci, půjde pouze o několik izolovaných rad
  • Přihlášením stránky souhlasíte s veřejným publikováním videa s výsledkem auditu

Jak přihlásit stránku do malého SEO auditu?

Pokud máte zájem, vyplňte následující formulář. Pokud vás vybereme, budete od nás kontaktováni.

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top