skip to Main Content
nejlepší česká SEO fóra

Nejkvalitnější SEO fóra a diskuze na českém internetu

V tomto článku se vám pokusím představit největší a nejkvalitnější česká diskusní fóra o optimalizaci pro vyhledávače, která znám. Pokud znáte i jiná, budu rád za tipy do komentářů. Kvalitní fóra přidám do článku. Diskuze uvedu v pořadí kvality podle mých zkušeností.

Sám do některých diskuzních fór občas přispívám, když najdu chvíli času. Když budete mít ale dotaz přímo na mě, kontaktujte mě na mém blogu. Rád vám odpovím.

Nejkvalitnější diskuze o SEO v ČR:

Konference o SEO

Netradiční formu diskuze o optimalizaci pro vyhledávače můžete najít na seo.nawebu.cz. Jde o emailovou konferenci, do které se může přihlásit kdokoliv. Je určena primárně pro ty, kteří o SEO už něco ví či se jím živí. Zajímavé je určitě projít obsáhlý archiv a přečíst si otázky a problémy, které se řešily v minulosti. Tuto konferenci mám rád, protože se jí účastní lidé, kteří optimalizaci často velmi dobře rozumí. Dostanete rychlou odpověď na váš konkrétní problém a nejsou to nesmysly.

Poradna na Vyhledávače.info

Snaha vytvořit opravdu kvalitní fórum na vyhledavace.info ze strany Marka Prokopa, známého SEO konzultanta, je trochu devalvována četným spamem. Ten je sice administrátory pravidelně promazáván, ale někdy na něj stejně narazím. Pokud potřebujete pomoc s optimalizací či máte nějaký dotaz, určitě zkuste tyto stránky.

Diskuze na JakPsátWeb

Na stránkách diskuze.jakpsatweb.cz najdete fórum, které se zabývá primárně otázkami ohledně tvorby stránek. Ale v sekci SEO, Google, Seznam, katalogy naleznete poměrně hodně témat. Každý týden tam naleznete nové otázky a odpovědi, zeptat se můžete samozřejmě i vy. S kvalitou aktivních členů, kteří vám na dotaz odpoví, je to většinou dobré. Stále častěji se však v odpovědích setkávám s nesmysly.

SEOFórum.cz

Projekt Honzy Linharta seoforum.cz je relativně nové místo pro konzultování vašich otázek ohledně optimalizace pro vyhledávače. Hodně se tam řeší výměny a prodeje odkazů. Není tam příliš zajímavých otázek ohledně SEO a kvalita odpovídajících se různí.

Závěr

Tak pojďte diskutovat. Diskuzí a otázkami se můžete zdarma dozvědět něco o SEO a ověřit si s ostatními případné nejasnosti.

Pokud máte tipy na další fóra, uvítám je v komentáři (klidně i slovenské).

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

15 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top