skip to Main Content
obsahovy audit antena

Obsahový audit antenta.cz – Včeliště.cz podcast 25

V rámci 25. podcastu zhodnotíme po obsahové stránce internetový obchod antena.cz. Podíváme se na nápady na nový obsah, který zaujme zákazníky, řekneme si, jak vytvořit na webu průvodce, a přidáme pár tipů na vylepšení webu a na odstranění nedostatků v referencích. Podcast vznikl v rámci naší nabídky obsahových auditů zdarma. Jedná se o první obsahový audit, do kterého se může zdarma přihlásit úplně každý.

Chybkami podobnými těm, které v podcastu zmiňujeme, trpí většina webů. Sami si po zhlédnutí videa nebo po poslechu podcastu můžete na svých stránkách zkontrolovat, zda se tam také nevyskytují, a poučit se z nich. Postup registrace do bezplatného obsahového auditu pro každého od Včeliště.cz najdete v závěru článku.

Videocast

Poslechněte si podcast zde

Stáhnout podcast si můžete zde.

Minulé díly podcastů si můžete prohlédnout zde.

Nechte si zhodnotit i svůj web

Pokud vás obsahový audit webu antena.cz zaujal a přáli byste si nechat si zdarma zhodnotit profesionály i svůj web, můžete se do příštího auditu zaregistrovat zasláním emailu na info@vceliste.cz. V předmětu e-mailu uveďte „obsahový audit zdarma“. Budeme se těšit na vaše přihlášky!

Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes

Náš iTunes kanál najdete zde, budeme rádi, když ho budete odebírat. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás u dalšího dílu.

Zajímají vás další proběhlé SEO audity?

Prohlédněte si i další námi realizované SEO audity! Na stažení jejich kompletního seznamu se dostanete po kliknutí na tlačítko níže, zároveň se přes něj dostanete přímo na online výpis videí ke spuštění. Pokud vám pouze sledovat nestačí, přihlaste se do našeho programu a nechte si zdarma nechat zkontrolovat i svůj web!

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top