skip to Main Content
SEO Audit Stránek Cenikyremesel.cz

SEO audit stránek cenikyremesel.cz

Sdílejte:

Po měsíci tu máme další SEO audit, ve kterém tentokrát probírám několik nedostatků webových stránek cenikyremesel.cz. Po zhlédnutí 17 minutového videa se dozvíte, proč stránky nevyužívají svůj potenciál, který mohou mít z hlediska optimalizace pro vyhledávače. Podíváme se i na možnosti lepšího cílení a úpravu několika faktorů, které při SEO hrají roli.

Sami se po zhlédnutí videa zamyslete, jestli podobnými problémy netrpí i vaše stránka. Pokud se vám dnešní SEO audit bude líbit, můžete si prohlédnout i ty předchozí pro stránky pc-servis24.czhodinkytimex.cz a kvetinyexpres.cz. Ve videu se také dozvíte, jak přihlásit i svůj web.

Na video se podívejte zde. Pro více detailů si ho můžete zobrazit i v HD kvalitě:

Chcete, abychom udělali SEO audit i pro váš webPřihlaste ho zdarma zde.

Na závěr jen dodávám, že nejde o úplnou SEO analýzu, která vám pomůže zhodnotit veškeré aspekty, problémy a nedostatky na vašich stránkách, včetně nabídnutí nejvhodnějšího řešení. Taková analýza by trvala mnoho hodin videa pro jeden web. Tento příklad má sloužit k zmínce několika problémů a pomoct majiteli stránek i ostatním, kteří se na video dívají.

Do komentářů mi prosím napište, jestli se s podobnými problémy potýkáte i na vašem webu, případně jak byste je napravili vy.

SEO audity od Včeliště

Podívejte se na videa o SEO auditech od Včeliště!


Sdílejte:

Josef Řezníček

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

Tento článek má jeden komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top