skip to Main Content

SEO hra Donkey Cutts: Vyhněte se penalizacím

Dnes pro vás máme oddychové téma. Kdo ještě nezná Matta Cuttse, šéfa antispamového týmu Google, může se s ním seznámit v dnešní online retro hře Donkey Cutts. Při této oddychové SEO online hře chodíte po plošinách a žebřících a sbíráte odkazy a občas vás může postihnout penalizace.

Začínáte na pozici 100 ve výsledcích vyhledávání a vaším cílem je v časovém limitu dosáhnout první pozice, předběhnout tak ostatní stránky a dostat se do cíle. Toho můžete dosáhnout sbíráním odkazů ze sociálních sítí, publikováním užitečného obsahu nebo získáním důvěryhodnosti, která zlikviduje penalizace. Odkazy vás můžou posunout výše i níže ve výsledcích vyhledávání, záleží na tom, jestli jde o dovolenou nebo zakázanou strategii pro jejich získání. Největší újmu web utrpí, pokud je zasažen penalizací od Pandy či Tučňáka.

Po celou dobu vám postavička Matta Cuttse radí, co je pro dobré SEO třeba dělat. U hry se tak můžete nejen pobavit, ale i něčemu přiučit. Hlášky „nofollow any paid links“, „Create great quality content“, „Try to remove links before resorting to the disavow file“ a další komiksové bubliny pěkně zpestřují tuto SEO arkádu.

Spustit hru

Hra Donkey Cutts

Jestliže máte minutku času a chcete si odpočinout, zkuste Donkey Cutts a zároveň si uvědomte, že tato hra je vlastně chytrou metodou oborového linkbaitingu, pokud potřebujete odkazy ze stránek zabývajících se optimalizací pro vyhledávače či internetovým marketingem. Přejeme příjemnou zábavu.

SEO audity od Včeliště

Podívejte se na videa o SEO auditech od Včeliště!

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top