skip to Main Content
Jak na jednoduchou analýzu klíčových slov

Jak na jednoduchou analýzu klíčových slov

V tomto článku bych vám rád představil, jak na jednoduchou analýzu klíčových slov. Dozvíte se, co to analýza klíčových slov je, proč se o ni zajímat a jak ji udělat. Nakonec vám dám tipy na nástroje, které vám usnadní práci, jestliže se rozhodnete analýzu zpracovat sami.

Zakládáte-li jakýkoliv webový projekt, jehož cílem je mj. přitahovat návštěvnost z vyhledávačů, neměli byste analýzu klíčových slov vynechat. Čím rozsáhlejší a konkurenčnější téma se budete vaším projektem snažit obsáhnout, tím více vám analýza klíčových slov zabere času. Analýza klíčových slov je jedním z vůbec nejpoužívanějších dokumentů, který vás bude provázet po celý životní cyklus webu. Od ní se dále odvíjí například úpravy na stránkách, cílení zpětných odkazů, tvorba obsahu a další věci.

Přečíst celý článek
Seo nástroje, které byste měli používat.

Seznam SEO nástrojů, které sami používáme a vy byste měli také

Abyste mohli dělat efektivní optimalizaci pro vyhledávače, potřebujete ke své práci různé nástroje, které vám usnadní práci. Sami jich mnoho používáme, proto jsme pro vás připravili přehled, který vám pomůže vybrat ty důležité. Informace v tomto článku jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí mít své SEO pod kontrolou.

Přečíst celý článek

6 tipů, jak psát lepší texty pomocí person

Persony už máte připravené. Jejich fotky vás hypnotizují dnem i nocí pokaždé, když zasednete k počítači. Z nástěnky se na vás dívá Marie Novotná, Jana Chytrá a třeba i Honza Novák.

Uvědomujete si, že persony v online marketingu mají své místo. Víte, že je dobře využijete pro copywriting nebo že s jejich pomocí připravíte lepší analýzu klíčových slov. Dokonce jsme vás už i učili, jak byste měli persony tvořit. Ukázali jsme to na příkladu pro obsahový marketing, ale postup je vždy stejný. Persona jako persona.

Přečíst celý článek
Back To Top