skip to Main Content
podcast1

Úvod do obsahového marketingu – Podcast 1

Připravili jsme pro vás podcast na téma obsahový marketing. Trvalo to nějaký čas, ale konečně jsme se domluvili, abychom si společně popovídali. Poslech vám nezabere více než 25 minut a dozvíte se v něm ve zkratce naše názory na obsahový marketing, prozradíme vám tipy na nástroje, které sami  používáme, a společně se zamyslíme, jaký obsahový marketing může mít i pro vás smysl.

Kromě podcastu o obsahovém marketingu připravujeme rozsáhlý e-book, o kterém se v něm zmiňujeme. Zaregistrovat se k jeho odběru můžete v sekci publikujeme.

Poslechněte si podcast zde

Náš podcast si můžete stáhnout zde.

Další díly podcastů si můžete prohlédnout zde.

Odkazy, které jsme zmínili v podcastu

Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes

iTunes kanál najdete zde. Budeme rádi, když nám do komentářů napíšete váš názor na podcast, a budeme se těšit, že budete sledovat naše další díly.

Tomáš & Josef
Včeliště.cz

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

12 komentářů k zobrazení

 1. Poladil bych zvuk, protože jsem podcast na normální hlasitost, na kterou poslouchám rádio, vůbec neslyšel.

  Co se týče formy, možná bych zkusil i kratší one-man show, tak na cca 5 minut. Zabere to méně času vám i posluchačům. Tady jsem se upřímně občas přestával soustředit.

  Nápad každopádně super, protože se podcasty dají poslouchat v pozadí při práci. Škoda, že jich v našem oboru nevzniká víc…

 2. Martin: Díky. Ano, příště to budeme nahrávat už jinak. tohle vzniklo jenom na diktafon a nijak jsme to neupravovali.
  One-man show taky v budoucnu někdy asi bude. 5 min mi přijde docela málo, ale uvidíme.
  Jinak díky za pochvalu.

 3. Mne sa to páči. Zvuk mi príde kvalitnejší ako u iných podcastov, je to také uvolnené a aj forma (rozhovor) mi fakt sedí.

  Nesúhlasím s Martinovým komentárom, aby sa z toho spravila show na 5 minut, to je na podcast skutočne málo..

  Určite hlasujem za ďalšie podcasty 🙂

 4. Zdravím,
  podcast se mi líbil a i ta délka mi osobně nevadila. Také jsem si rezervoval ebook, na který se již těším.
  Na nahrávce bylo zmíněno, že je ideální dát svůj blog na hlavní prezentaci. Tedy, tak jsem to alespoň pochopil já. Já mám tedy zatím blog na jiné doméně, než hlavní prezentaci, kterou se snažím optimalizovat. V budoucnu mám v plánu můj blog přidat k této hlavní prezentaci. Zatím to moje doména neumožňuje. Hlavní prezentaci mám na websnadno a zatím blog nemají v nabídce, ale začátkem roku 2014 jej již přislíbili. Sice můj blog již má nějaké ranky a historii, ale hlavní prezentace má ranky o něco lepší.
  Takže se na to pomalu připravuji. Zatím to mám přes RSS na své hlavní prezentaci.

 5. Super podcast pro ty co ještě neznají obsahový marketing, tak je to dobrý začátek jak jim to osvětlit. Je informační doba proto si lidé žádají informace.

 6. Zdravím. Tieto podcasty sú podľa mňa vynikajúce.
  Je to super nápad ako informovať ľudí o novinkách z oblasti marketingu. Tento podcast som si hneď vypočul, ako som sa o ňom dozvedel, pretože som si ako tému diplomovej práce vybral Obsahový marketing. Mám aj Vašu knihu o obsahovom marketingu, ktorú sa chystám preštudovať.
  Čo sa týka dĺžky tohto podcastu, tak to podľa môjho názoru nie je žiadny problém, mne osobne sa to dobre počúvalo.

  1. Děkujeme za pochvalu.
   Co se týče diplomové práce, doporučuji počkat do března, kdy od nás vyjde tištěná kniha o Obsahovém marketingu. tam jsou upravené všechny nedostatky a přidáno spoustu dalších věcí, které se vám budou v diplomové práci hodit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top