skip to Main Content

10 nejúspěšnějších příspěvků roku 2013 na blogu Včeliště

Skoro po celý rok 2013 jsme pravidelně na blog Včeliště.cz psali příspěvky. V dnešním článku jsme pro vás připravili shrnutí 10 našich nejlépe hodnocených článků z hlediska počtu sdílení na sociálních sítích. Pokud nás sledujete pravidelně, tak si na některé z nich pravděpodobně vzpomenete. Pro některé z vás ale můžou být zajímavou novinkou. Nebudeme vás tedy zdržovat a pojďme si společně zavzpomínat a ve zkratce  si každého „šampióna“ představit.

1. Infografika „Nejaktivnější české weby o internetovém marketingu v číslech II.“

Jednoznačný vítěz v celkové počtu sdílení na sociálních sítích byla naše druhá infografika, ve které jsme zhodnotili blogy o internetovém marketingu z hlediska aktivity a počtu fanoušků na sociálních sítích. Za vítězství toho příspěvku může především počet lajků na sociální síti Facebook. Všem, kterým se naše infografika líbila, děkujeme.

2. E-book o obsahovém marketingu

Druhý největší počet získal příspěvek, který upozorňoval na náš nový e-book o obsahovém marketingu. Pokud jste nestihli stáhnout jeho první verzi, nezoufejte a těšte se na březen, kdy vyjde nová, ještě lepší. Prozatím si ho můžete zarezervovat.

3. 9 tipů na zajímavé e-booky o internetovém marketingu

Než jsme vydali náš nový e-book my, tak jsme pro vás prohledali český internet a vytipovali jsme 9 zajímavých elektronických publikací, které nejsou příliš známé, ale rozhodně stojí za přečtení. Tento příspěvek se vám velice líbil podle ohlasů na sociálních sítích.

4. 122 českých a slovenských zdrojů o SEO a internetovém marketingu

V létě jsme rozhodně nezaháleli a připravili jsme pro vás velký seznam českých a slovenských zdrojů o SEO a internetovém marketingu. V podobných shrnujících příspěvcích bychom rádi pokračovali i v budoucím roce. Souhlasíte?

5. Infografika „Nejaktivnější české weby o internetovém marketingu v číslech I.“

V březnu jsme vydali první díl naší infografiky, jejíž druhý díl byl nejúspěšnějším příspěvkem z hlediska sociálních interakcí na našem blogu.

6. 6 designerských chyb v e-mail marketingu, které ničí konverze

Z „informačních“ článků na blogu, konkrétně ze série o e-mail marketingu, se vám pravděpodobně nejvíce líbil listopadový článek o designerských chybách v obsahu konkrétních e-mailů.

7. Pomlčka vs. spojovník aneb boj dvou „velikánů“

Příspěvky zaměřené na méně známé české gramatické jevy se vám líbí. Možná je to hlavně proto, že je připravuje naše skvělá copywriterka Vendi, které opravdu svému „řemeslu“ rozumí a dokáže čtivě prezentovat téma, před kterým by jinak většina z vás zavírala okna prohlížeče. Je to tak?

8. 6 nejčastějších chyb začínajících copywriterů v e-mail marketingu

Z oblíbenosti našich příspěvků je evidentní, že se rádi poučujete z chyb druhých, a my jsme rádi za to, že se vám takové naše příspěvky líbí. Kromě chyb designerských jsme vás informovali i o chybách copywriterů v e-mail marketingu. Vy máte díky takovýmto příspěvkům možnost se jim vyvarovat a rozesílat e-maily lepší.

9.  7 otázek, které si musíte položit, pokud chcete obsahový marketing dělat skvěle

Přes čtyři měsíce jsme pro vás připravovali sérii příspěvků o obsahovém marketingu. Pamatujete si na ni? Na závěr této série jsme přidali tento shrnující příspěvek. V kostce se v něm dozvíte hlavní body kvalitní obsahové strategie. Znáte je?

10. Malý SEO audit zdarma – Přihlaste váš web

Od dubna pro vás Josef Řezníček, zakladatel Včeliště, natáčí krátká videa. Tyto malé SEO audity máte možnost poté vidět na našem blogu. Od podzimu každý měsíc. Z vašich hlasů víme, že se vám tato videa libí, a proto v nich budeme pokračovat dál. Už jste váš web zdarma přihlásili?

Závěr

I v roce 2014 se můžete těšit na zajímavé příspěvky na našem blogu a pevně věříme, že se vám naše práce líbí. Všem našim příznivcům děkujeme. A všechny nové fanoušky zveme na naše sociální sítě. Jsme na Facebooku, na Twitter, ale i na Google+. Líbí-li se vám náš obsah, sledujte nás  a sdílejte! Moc děkujeme.

Sdílejte:

Konzultant Včeliště.cz se zaměřením na obsahové strategie, copywriting a SEO. Více o něm naleznete na Impleo.cz nebo sledujte jeho Twitter a Google+

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top