skip to Main Content

Shrnutí: 8 červencových příspěvků na blogu Včeliště

Tak jako každý měsíc, vám i dnes přinášíme stručné shrnutí obsahu, který u nás v magazínu Včeliště vyšel v minulém měsíci. I přesto, že jsou prázdniny, několik pěkných článků určitě na našem včelím blogu naleznete. V červenci u nás vyšlo osm nových kousků. Pojďme si nyní v rychlosti připomenout, které texty to byly.

Milujeme infografiky aneb přehled nejzajímavějších infografik za minulý měsíc

Tereza pro vás stále hledá nové a zajímavé infografiky a nejinak tomu bylo i v minulém měsíci. Pokud se vám líbí zajímavé obrázky a sledujete trendy na internetu, prozkoumejte její výběr za minulý měsíc. Myslím, že vás potěší a že její weby začnete sledovat pravidelně.

Co to jsou sociální sítě

Rozhodli jsme se pro vás vytvořit nový seriál o sociálních sítích a začínáme pěkně od začátku, aby nikomu nic neuniklo. Seriál o sociálních sítích pro začátečníky má na starosti Terka. V prvním článku vás seznámí se sociálními sítěmi obecně. Pokud jste o nich zatím neslyšeli nebo o nich víte málo, článek je přímo pro vás.

5 častých chyb při psaní mezer

V článcích myslíme na všechny. Tuto sérii si zamilují příznivci jazyka českého a všichni ti, co nechtějí dělat chyby. Postupně se seznámíte s různými chytáky našeho jazyka, které pro vás odhaluje copywriteka Vendi.

Proč se věnovat sociálním sítím

Další článek ze série sociálních sítích se vás pokusí navnadit. Poradíme, proč byste se měli o sociální sítě zajímat, jaké jsou jejich výhody. Jestli jsme vás nenaladili na sociální vlnu ve článku minulém, tak v tomto už to půjde samo.

kvetiny cervenec

7 frází, kterými své zákazníky rozhodně nezaujmete

Některé fráze je lepší prostě neříkat a nepsat, a proto je dobré o nich vědět. 7 vyvolených, na které byste měli raději rychle zapomenout, vám Vendi připomněla v jednom ze jejích copywriterských článků. Přečtěte si ho zde.

Kdy je lepší sociální sítě nevyužívat

Moc dobře víme, že jsou situace a obory, kdy je lepší sociální sítě nevyužívat. Tereza se nad celým problémem zamyslela a vznikl celý článek na téma „Kdy je lepší sociální sítě nevyužívat„. Přečtěte si ho zde.

SEO audit iqenergy.cz

Na závěr červencové nadílky pro vás máme pravidelnou lahůdku od Josefa Řezníčka, zakladatele Včeliště. Každý měsíc natáčí video audit pro různé stránky. Tentokrát se zaměřil na okomentování využití strukturovaných dat pro e-shop iqenergy.cz

Závěr

V červenci u nás vyšlo osm článků na blogu Včeliště. Pokud se vám některé líbily, budeme rádi, když nás budete sledovat i přes sociální sítě či newsletter. V srpnu u podobného přehledu nashledanou.

Pěkné léto všem,

Tomáš

Sdílejte:

Konzultant Včeliště.cz se zaměřením na obsahové strategie, copywriting a SEO. Více o něm naleznete na Impleo.cz nebo sledujte jeho Twitter a Google+

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top