skip to Main Content
Spouštíme Mailujeme.cz – 1. Nezávislý Portál O E-mailingu V ČR

Spouštíme Mailujeme.cz – 1. nezávislý portál o e-mailingu v ČR

Sdílejte:

O e-mailingu jsme toho na blogu Včeliště sepsali už mnoho, ale teď pouštíme do online světa úplně nový formát. Nezávislý projekt Mailujeme.cz, který vás provede e-mail marketingem od A do Z.

Mailujeme.cz – nezávislý portál o e-mailingu v ČR

Proč se nám ve hlavách začala rodit myšlenka se vznikem Mailujeme.cz?

Na českém internetu jsme nenašli místo, kde by se nezávisle a do hloubky probíral e-mailing. Narazili jsme jen na weby agentur, které používají jeden nástroj, nebo weby samotných e-mailových nástrojů. Návody a články jsou tak spojené jen s možnostmi jednoho nástroje, který autoři staví na piedestal.

Pravdou ovšem je, že všechny nástroje mají své plusy a minusy. Ve Včelišti jsme jich vyzkoušeli několik, proto vám můžeme předat různé zkušenosti – a vy sami se rozhodnete, co je pro vás nejlepší. Mailujeme.cz bude přesně tím místem, kde se s vámi podělíme o své know-how.

Pro koho je projekt Mailujeme.cz stvořen?

  • Pro marketéry, kteří začínají s e-mailingem nebo ho chtějí vylepšit.
  • Pro majitele firem, kteří se pouští do e-mailingu, případně už ho dělají, ale nepřináší jim to výsledky, které by si představovali.
  • Pro marketingové manažery ve firmách, kteří chtějí zefektivnit e-mailový marketing.

Co všechno na Mailujeme.cz najdete?

  • Srovnání e-mailingových nástrojů – výběr vhodného nástroje je základním stavebním kamenem úspěšných e-mailových kampaní. Nebudeme žádný propagovat. Vybrali jsme ty populární a zhodnotili, v čem vynikají a co u nich pokulhává. Přečtěte si naše porovnání e-mailingových nástrojů a vaše volba bude hned o něco snazší.

Populární nástroje pro e-mailing.

  • Návody, jak na efektivnější e-mailové kampaně – potřebujete rozšířit svou databázi, dochází vám nápady, o čem psát, nebo potřebujete zlepšit doručitelnost? Jak na to zjistíte na Mailujeme. A to jen začínáme. Podíváme se na 7 nejdůležitějších metrik, automatizaci, segmentaci a předáme vám zkušenosti z praxe.
  • Nabitý e-book o e-mail marketingu – pro ty, kteří nemají dost. Celých 60 stran tipů na e-mailing a 10 kroků úspěšné e-mailové strategie, díky kterým pochopíte, jak s e-mail marketingem komplexně pracovat, a začnete psát e-maily, na které vaši zákazníci jen tak nezapomenou. Stáhněte si jej zde.

Naším cílem bylo a je, aby na Mailujeme.cz našli cenné informace jak absolutní začátečníci, tak i pokročilejší uživatelé e-mailingu, ba dokonce specialisté. Jsme na startovní čáře a budeme nesmírně vděční za vaše reakce. Chybí vám na Mailujeme.cz něco? Potýkáte se v e-mailingu s prekérní záležitostí, kterou se vám nedaří vyřešit, nebo se naopak chcete podělit s ostatními o své zkušenosti? Napište nám do komentářů.

Navštivte první nezávislý portál o e-mailingu

Dozvíte se, který nástroj je pro vás vhodný, jak segmentovat kontakty, jak vytvářet e-maily, které nebudou končit v koši, a jak vyhodnocovat konkrétní výsledky.


Sdílejte:
0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top