skip to Main Content

Mikrostránky: Prémiová kvalita s výsledky

Mikrostránky jsou jednoduché podpůrné weby, které pomohou propagovat vaši službu, produkt, nebo nějaký projekt. Mikrostránky mohou prodávat, informovat, mohou sloužit jako obsahový web, či pomoci při SEO či obsahovém marketingu.

Výhodou mikrostránek je nízká pořizovací cena, časově nenáročná tvorba a vizuální atraktivita. Pokud máte zájem přivádět návštěvníky na svůj web z dalších míst internetu, mikrostránky jsou pro vás ideálním řešením.

Mám zájem o mikrostránku

Proč právě mikrostránky?

Chcete propagovat specifickou službu nebo jedinečný produkt? Chcete být vidět na více místech na internetu? Chcete zvýšit návštěvnost vašeho hlavního webu? Potom je pro vás mikrostránka perfektním řešením! Oproti jiným službám získáte přitažlivý podpůrný web za nízkou cenu.

Zvýšení prodeje

Dojde k větší podpoře prodeje služby nebo produktu. Mikrostránka může sbírat zákazníky, nebo třeba kontakty.

Propagace

Mikrostránky vám umožní propagovat službu či produkt na více místech na internetu.

Využití v marketingu

Mikrostránky se dají efektivně propojit s ostatními marketingovými kampaněmi a nástroji.

Nízká cena

Výhodou mikrostránek je jejich nízká pořizovací cena a mnoho možností využití.

Vyšší návštěvnost

Návštěvnost vašeho hlavního webu stoupne. Zvýší se totiž šance, že lidé najdou právě vás a ne vaši konkurenci.

Atraktivní design

Kromě obsahu může mít mikrostránka i atraktivní design. A ten hraje důležitou roli!

2

Tvorba mikrostránky krok za krokem

Sdělíte nám svou představu a očekávané cíle

Kontaktujete nás prostřednictvím webového formuláře a zodpovíte nám úvodní dotazy. My vám pomůžeme definovat cíle a určit vhodnou strategii k jejich dosažení.

Naplníme web poutavým obsahem

Napíšeme pro vás přitažlivé texty, naplníme jimi web a zaměříme se na SEO. Webem provedeme návštěvníka tak, aby jej směroval přímo k akci.

Zařídíme, aby vaše mikrostránka byla vidět

Díky promyšlené kombinaci nejrůznějších taktik propagace se vaše mikrostránka stane hvězdou internetu v daném oboru.

Vytvoříme pro vás návrh webu a grafiku

Vytvoříme drátěné modely webu, navrhneme rozložení prvků na stránce a grafickou podobu webu. Vaše představy sladíme s reálnými možnostmi.

Schválíme si s vámi mikrostránku

Zakládáme si na tom, aby naše služby odpovídaly představám našich klientů jak jenom je to možné. Vaše spokojenost je naše spokojenost.

Budeme pravidelně tvořit zajímavý obsah

Čím více témat se bude na vaší mikrostránce řešit, tím větší šanci bude mít ve vyhledávačích a tím vyšší bude její návštěvnost.

Vytvoříme mikrostránku a nasadíme grafiku

Jakmile vytvoříme mikrostránku, spustíme ji v testovacím provozu. To nám umožní doladit detaily přímo na webu a upravit grafiku nebo cokoliv jiného přesně podle vašich představ.

Vypustíme mikrostránku do světa

Do této chvíle bude web přístupný jenom pod heslem. Jakmile budete s její podobou spokojeni, zpřístupníme ji všem uživatelům internetu.

Navážeme dlouhodobou spolupráci

Budeme se vám pravidelně starat o tvorbu a propagaci obsahu a zajistíme tak dlouhodobý stabilní výkon vaší mikrostránky.

Podívejte se, jaké mikrostránky jsme již vytvořili

Mikrostránky mohou propagovat vaše služby a produkty, sbírat e-mailové kontakty, nebo edukovat potenciální zákazníky. Podívejte se, jaké mikrostránky jsme již vytvořili a jaké můžeme vytvořit i pro vás. Umíme jendoduché miniweby i mikrostránky na míru.

Prodejce plotů ABploty.cz nám zadal vytvořit mikrostránku plastove-ploty.com. Díky ní dnes získává několik zakázek měsíčně. Web si vede velmi dobře ve vyhledávačích.

Pro společnost Gepard Finance jsme vytvořili mikrostránku, která nabízí návštěvníků možnost nalezení nejvýhodnější hypotéky zdarma.

Návrh mikrostránky pro konstrukční společnost. Plně responzivní mikrostránka s výzvami k akci a moderním designem. Jde o jednoduchou firemní prezentaci s cílem získat poptávky po službách.

Vyberte si z našich balíčků tvorby mikrostránek ten, který vám nejvíc vyhovuje

S mikrostránkami pro náš internetový obchod jsem moc spokojená. Vše proběhlo, jak jsem si představovala. Od dobře zvládnuté organizace všech činností, přes flexibilní komunikaci se mnou, až po pěkný vzhled, texty a přehledné reporty práce. Pokud hledáte profesionály, kterým svěřit tvorbu malých webů, zkuste ty ze Včeliště.cz.

Back To Top