skip to Main Content

Shrnutí – 20 srpnových článků na blogu Včeliště

V srpnu jsme měli naplánováno pokrýt další témata týkající se obsahového marketingu. Myslím, že se nám to povedlo, a vy se tak můžete těšit na další nové články, které budeme publikovat v průběhu září.

Kromě článků o obsahovém marketingu se do našeho blogu na přelomu července/srpna zapojila také copywriterka Vendula. Podle vašich reakcí se vám tato změna docela líbí, takže budeme v průběhu této činnosti pokračovat i nadále. Pojďme se nyní společně mrknout, co jsme v srpnu napsali. Třeba nějaký článek unikl vaší pozornosti. Teď máte ideální příležitost si vše přehledně připomenout a k článkům se pohodlně vrátit.

Přečíst celý článek

Jak využít RSS agregátory při obsahovém marketingu

Dobrým nástrojem, který vám pomůže oslovit nové návštěvníky s vaším zajímavým obsahem, jsou RSS agregátory. Jde o speciální weby, které nevytvářejí vlastní obsah, ale pouze nabízí obsah publikovaný jinde svým návštěvníkům.

Mnoho lidí RSS agregátory používá, protože jim usnadňují čtení zpráv z jejich oboru. Všechno mají připravené na jednom místě, roztříděné do kategorií, takže stačí pouze číst, což je pohodlné. Pojďme se podívat na to, jak takovýchto stránek využít při obsahovém marketingu a jak díky nim získat více čtenářů.

Přečíst celý článek
Back To Top