skip to Main Content
tabulka seo prvků ořez

Periodická tabulka SEO faktorů od Včeliště

Pokud vám připadá, že je optimlizace pro vyhledávače (SEO) příliš komplikovaná a složitá záležitost  a nikdy jí nebudete schopni porozumět, nezoufejte!  My ve Včelišti jsme se na něj podívali trochu vědecky a vytvořili infografiku, takovou periodickou tabulku SEO faktorů, která vám v přehledné formě představí onpage i offpage faktory ovlivňující SEO.

Prvky jsou v infografice bodovány podle toho, jakou mají pro SEO důležitost, najdete v ní jak velmi pozitivní faktory (např. kvalita, rychlost a struktura webu), tak i ty, které vám naopak mohou uškodit (překrývání, spam, placené odkazy apod.).

Pokud se do optimalizace pro vyhledávače chcete pustit naplno, proč to nezkusit pomocí našeho SEO školení? Do začátků se svým SEO snažením si prozatím alespoň pamatujte, že žádný z prvků nemůže fungovat samostatně a teprve vhodnou kombinací několika pozitivních faktorů zvýšíte své šance na úspěch – a infografika už vám osvětlí více…

tabulka seo prvků infografika

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

1 komentář k zobrazení

  1. Zdravím,

    Tahle periodika tabulka se mi moc líbí. Jen bych tam ještě možná doplnila sémantickou správnost konkrétně html značek, jako vizte rozdíl třeba strong a bold. Jinak to snad nemá ani chybu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top