skip to Main Content
Kafe a marketing s Ondřejem Preussem.

Kafe a marketing s Ondřejem Preussem o propagaci právních služeb

Na další online Kafe a marketing přijal pozvání Ondřej Preuss, zakladatel online služby Dostupný advokát. Mluvil o tom, co mu pomáhá vynikat mezi jinými advokátními kancelářemi a na které marketingové nástroje sází.

Ondřej a jeho tým využil svých zkušeností z dlouholeté právní praxe a zacílil své podnikání na menší klienty a typ služeb, které jsou nejčastěji vyhledávané a které je potřeba řešit komplexně. Díky spolupráci s Jiřím Chomátem, zkušeným marketingovým expertem, se webové stránky zásadně změnily a vznikly nové, které staví na expertíze a silném zkušeném týmu, který pomáhá klientům řešit reálné problémy.

Ondřej také popisoval své zkušenosti se zapojením marketingové agentury a vysvětlil, proč od takové spolupráce upustil a proč se rozhodl jednotlivé části marketingu řešit individuálně a zapojit do něho i vlastní tým. V této souvislosti zmínil naši spolupráci v oblasti obsahového marketingu a nastínil, jakou obsahovou strategii zvolil. Mluvil také o tom, na jakých pilířích staví marketingovou komunikaci a který kanál mu přináší nejvíce nových zákazníků.

Na úplný závěr Ondřej odpovídal na dotazy diváků. Zajímá vás, na jaké? Udělejte si chvilku čas a pusťte si záznam ze streamu.

Videocast

 

Poslechněte si podcast

 

Stáhnout podcast si můžete zde.

Minulé díly podcastů si můžete prohlédnout zde.

Odkazy k podcastu

Kafe a marketing

Dostupný advokát

Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes

Náš iTunes kanál najdete zde, budeme rádi, když ho budete odebírat. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás u dalšího dílu.

Najdete nás i na Spotify

Pokud si chcete podcast poslechnout pomocí služby Spotify, můžete tak učinit zde.

Sdílejte:

U nás ve Včelišti má Pavlína jako asistentka na starost zákaznickou podporu a hladké fungování firmy.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top