skip to Main Content
Kafe a marketing Ondrej Vrabec

Hravý marketing s vůní dřeva. Zveme vás na kafe s Ondřejem Vrabcem

Listopadové Kafe a marketing bude originální a hravé – stejně jako sortiment e-shopu ZahradniZabava.cz, který v roce 2006 založil Ondřej Vrabec. Sejdeme se 24. 11. v 18:00. Buďte u toho! Vysíláme jako vždycky online. 

Radost a hra v marketingu

Baví nás vám dělat radost. To je motto rodinné firmy STOA, která pod vedením Ondřeje Vrabce vyrábí a prodává venkovní hry od skákacích pytlů po zahradní šachy nebo venkovní Člověče, nezlob se. Vnímá Ondřej, milovník golfu a vůně dřeva, jako hru a zábavu i marketing? Jaké strategie mu fungují a jak mu v byznysu pomáhá fakt, že jde o rodinnou českou firmu?

Bude nás zajímat… 

  • Jak zaujmout novináře a dostat se např. do pořadu Dobré ráno s ČT?
  • Jaké způsoby propagace STOA využívá? Které jsou úspěšné a které se tak úplně nepovedly?
  • Co stojí za úspěchem firemního YouTube kanálu a jak natáčení videí probíhá? Která z nich patří mezi nejpopulárnější?
  • Jaký je přínos blogu pro e-shop?
  • Jak je to s cenotvorbou kvalitních dřevěných výrobků?

Zeptejte se Ondřeje i vy

Akci moderuje zakladatel Včeliště Josef Řezníček, který si na své hosty pravidelně připravuje hromadu (více či méně) záludných otázek. Prostor na dotazy máte ale i vy, naši diváci. Pište nám je buď v předstihu na josef@vceliste.cz, nebo přímo v průběhu vysílání do komentářů na Facebooku nebo YouTube. V diskuzní části pořadu je položíme našemu hostovi za vás.

Uvidíme se 24. 11. v 18:00?

Nenechte si ujít listopadové Kafe a marketing ve znamení zahradní zábavy. Vstup je zdarma. A aby vám akce neutekla, přihlaste se. Připomeneme vám ji e-mailem.

Počítejte se mnou

Sdílejte:

Martinu baví skvělé texty: číst je, psát, brousit k dokonalosti. Poradí si s pravopisnými i stylistickými záludnostmi, zároveň nevypíná copywriterský zrak.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top